Skocz do zawartości
Forum

Pojawiający się i znikający ból gardła


Gość Inka

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni pobolewa mnie gardło. Ból głównie pojawia się rano. W ciągu dnia znika. Ogólnie czułam się jakby mnie miało rozkładać jakieś przeziębienie. Wczoraj obudziłam się całkowicie bez bólu i w całkowicie dobrym poczuciu zdrowia zjakby wszystko ustało. Pod wieczór złapał mnie znowu ból gardła, z tym że już w ostrzejszej postaci. Bolało jak przy anginie. Już myślałam że naprawdę choroba mnie rozłoży, ale dziś znowu wstałam niby zdrowa. Dodam że nie mam żadnych innych objawów.

Powinnam brać jakieś leki? Lekarz nie powiedział mi nic konkretnego przez telefon, poza tym ze mam siedzieć w domu. 

Odnośnik do komentarza

A moze cos z zoladkiem?Ja mam refluks i czesto rano pobolewa mnie gardlo.Kwas zoladkowy dostaje sie do przelyku i podrazna gardlo.A moze infekcja grzybiczna,przy przeroscie drozdzakow gardlo tez moze dawac znac.Napisz cos wiecej,czy masz jakis nalot na jezyku?Sprobuj plukac szalwia,na pewno nie zaszkodzi a moze pomoc.

 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odzew. Nie mam żadnego nalotu. Ścianki są trochę zaczerwienione, ale nie ma tragedii. Ogólnie czuję że mi trochę coś spływa tylnia ścianą gardła, ale kataru ogólnie nie mam. Do internisty nie dostanę się teraz ale, ale dzwoniłam i lekarz też nie potrafił stwierdzić, co mi dolega. Ogólnie teraz na wieczór znowu mnie zaczyna boleć. Myślę czy to nie wiosenny czas, może jakaś ukryta alergia? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...