Skocz do zawartości
Forum

najksuteczniejsze leki na nerwicę?


Gość seba

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zdiagnozowane : lęk paniczny i nerwicę natręctw.Mam 17 lat chłopak.Biorę lek efectin 75 .Wiele mi to nie pomaga, lecz lekarz mi mówi ,że muszę się przyzwyczaić.Idzie mi to bardzo ciężko i moje natręctwo utrudnia mi codzienne funkcjonowanie i nie jest typowe.Chodzi mi o leki skuteczniejsze niż efectin.

 

Odnośnik do komentarza

Według zaleceń aby stwierdzić czy leki działają trzeba brać co najmniej miesiąc lub dwa . O ile nie ma sie po tych lekach skutków ubocznych. Gdy skutki uboczne występują, samopoczucie jeszcze bardziej się pogarsza, to trzeba wcześniej skonsultować się z lekarzem. Natomiast aby leki mogły zostać przyjęte w pełni przez organizm i organizm na nie w pełni reagował trzeba je przyjmować  1miesiąc -dwa. Wtedy na wizycie u lekarza można powiedzieć o samopoczuciu, o tym co się zmieniło, czy jesteś spokojniejszy czy nie, czy ataki pani i lęku nie są tak silne lub ustały ( W zależności od dawki jaką bierzesz). Na razie musisz pobrać leki i po tym czasie odezwać się do lekarza jeżeli nie będziesz czuł poprawy. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...