Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość seba

najksuteczniejsze leki na nerwicę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość seba

Mam zdiagnozowane : lęk paniczny i nerwicę natręctw.Mam 17 lat chłopak.Biorę lek efectin 75 .Wiele mi to nie pomaga, lecz lekarz mi mówi ,że muszę się przyzwyczaić.Idzie mi to bardzo ciężko i moje natręctwo utrudnia mi codzienne funkcjonowanie i nie jest typowe.Chodzi mi o leki skuteczniejsze niż efectin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Loraine

Według zaleceń aby stwierdzić czy leki działają trzeba brać co najmniej miesiąc lub dwa . O ile nie ma sie po tych lekach skutków ubocznych. Gdy skutki uboczne występują, samopoczucie jeszcze bardziej się pogarsza, to trzeba wcześniej skonsultować się z lekarzem. Natomiast aby leki mogły zostać przyjęte w pełni przez organizm i organizm na nie w pełni reagował trzeba je przyjmować  1miesiąc -dwa. Wtedy na wizycie u lekarza można powiedzieć o samopoczuciu, o tym co się zmieniło, czy jesteś spokojniejszy czy nie, czy ataki pani i lęku nie są tak silne lub ustały ( W zależności od dawki jaką bierzesz). Na razie musisz pobrać leki i po tym czasie odezwać się do lekarza jeżeli nie będziesz czuł poprawy. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...