Skocz do zawartości
Forum

Redukcja biustu


Gość Alicja vv

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem za, zdecydowałam się na zmniejszenie i nie dziwię się, że inni też się na to decydują, bo sama wiedziałam, ze musi to nastąpić też u mnie. Jak chcesz namiary na bardzo dobrego chirurga, to polecam dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. On jest naprawdę profesjonalny i kompetentny ma doświadczenie i wie dokładnie co robi, umiał mi wszystko w sposób prosty wytłumaczyć co i jak, bez skrępowania opowiedziałam mu czego oczekuję i własnie taki rezultat udało mus ie uzyskać, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Miałam niesymetryczne piersi, jedna była nieco większa, stąd też zdecydowałam się na redukcję i korektę. Obecnie po roku od zabiegu u dr Boligłowy jestem zachwycona efektami, cieszę się swoim odmienionym ciałem i w końcu mogę nosić bieliznę o jakiej marzyłam

Odnośnik do komentarza

U dr Dominika Boligłowy konsultowałam jak dotąd możliwość redukcji i już jestem zdecydowana, teraz tylko czekam na termin. Generalnie widząc po wynikach innych operacji, myślę, że efekt jest naprawdę świetny, a poza tym już nie mogę się doczekać nowej sylwetki, lżejszej i bardziej spójnej, moje wielkie piersi już zbyt wiele lat dociążają mój kręgosłup i sprawiają że wyglądam źle w moim mniemaniu.

Odnośnik do komentarza

U mnie, po bardzo długim researchu idealnego lekarza, wybór padł na chirurga Michała Knakiewicza z Knackclick we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/. Ten lekarz spełnia wszystkie moje wymagania, jest doświadczony, ma świetną renomę, jest kompetentny i rzetelny. Dodatkowo zanim się do niego zgłosiłam, to rozmawiałam ze znajoma, która robiła u niego operację, ale powiększenia piersi i przyznała, że lekarz jest świetny. Sama mogę tę opinie potwierdzić, z redukcja poradził sobie równie dobrze. Już na konsultacji widać było, że zna się na tym co robi, a po zabiegu, jak wszystko się goiło, to byłam wręcz zdziwiona jak dobrze mój biust wygląda. Jestem zadowolona z jakości jego usług, polecam go każdemu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...