Skocz do zawartości
Forum

chirurg


Gość WWWWW

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam klinikę, ale chirurgiczna w Polanicy-Zdroju, a konkretniej dr Łątkąwskiego u którego robiłam lifting. No lepszego efektu nie mogłabym sobie wymarzyć, opadające policzki zniknęły, skóra jest trwale naciągnięta, ale tez elastyczna, cudo. Wyglądam o wiele młodziej i po prostu lepiej. 
 

Odnośnik do komentarza

O tak! Ja też go polecam, również byłam u dr Łątkowskiego, ale na operacji powiększenia biustu i mogę szczerze powiedzieć, że jest wspaniałym lekarzem. On super wszystko tłumaczy i bardzo fajnie doradza, dzięki niemu zdecydowałam się na mniejszy rozmiar niż początkowo planowałam, więc nie wyglądam karykaturalnie, a piersi mają naturalny wygląd, a do tego sa uniesione i nawet bez stanika dobrze się prezentują. Chirurg jest najlepszy, polecam!

Odnośnik do komentarza

Szukam specjalisty traumatologii, która w moim przypadku jest konieczna. Jestem z Warszawy. Skierowanie do traumatologa powinno zostać wydane przez lekarza pierwszego kontaktu, gdy pacjent uskarża się na bóle mięśni, stawów oraz kręgosłupa - takie właśnie otrzymałam. Czy ktoś z Was zna lekarza Filipa Kucharczyka https://formgl.pl/zespol/filip-kucharczyk/

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2020 o 13:48, Gość grafitti napisał:

mnie operował dr Boligłowa - korygował mój biust i w tym zakresie sprawdził się świetnie, także w Krakowie polecam jego z pełnym przekonaniem

Dr Dominik Boligłowa, bo domyślam się że o niego chodzi zdecydowanie jest wart polecenia, wie co robi, świetnie operuje, ma niesamowity zmysł estetyczny jak dla mnie chirurg plastyk z powołąnia

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co będziesz operować, ale od siebie polecam serdecznie dr Knakiewicza z Knackclinick we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/, to świetny specjalista, bardzo kompetentny, no i ma doświadczenie. On operował u mojej mamy opadające powieki, które strasznie nachodziły jej na oczy. Po zabiegu mama nawet blizny nie ma, za to zabieg super ją odmłodził, powieki już są na swoim miejscu, wszystko przebiegło prawidłowo. Ja natomiast miałam u tego samego chirurga redukcję biustu i podobnie super mu poszło. Lekarz ma indywidualne podejście do pacjenta, jest bardzo sympatyczny i jak się sama przekonałam, rzetelny. 

Odnośnik do komentarza

Dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. To mój numer jeden, nie znam lepszego chirurga, a zrobiłam bardzo skrupulatne "badanie rynku". U niego robiłam operację powiek (opadających), a moja mama miała robiony u niego lifting twarzy i szyi. Obie jesteśmy bardzo zadowolone z jego pracy, efektów i tego jak kompleksowo się nami zajął. To rzetelny chirurg z doświadczeniem, polecam go wszystkim. 

Odnośnik do komentarza

Zależy jaka operacja .. nie wiem czy moja odpowiedź się tu sprawdzi, bo to tak z pogranicza chirurgi plastycznej , ale może ktoś skorzysta . Ja u doktora Mrozika z handproject z 3miasta usuwałam blizne po wypadku samochodowym . od nagarstak tuż nad łokieć taka ogromna szrama , masakrra mówie wam , jak to wyglądało . Ogólnie starałam się rozjaśniać zabiegami ale nic , zupełnie nic mi to nie dało. klinike Handoject polecam , efekt jest ładny i bardzo subtelny ! W sensie wiecie, coś tam dalej widać , ale jak usunąć zeby widac nie było ? Najważniejsze że tylko z bliska jak sie człowiek przyjrzy , ejestem zachwycona..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...