Skocz do zawartości
Forum

Do jakiego urologa mogę się udać z tym problemem?


Gość m...i

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,  Szukam informacji ,gdzie najlepiej zapisać do urologa,który może ocenić stan moich więzadeł wieszadłowych penisa.Słyszałem,że w Białymstoku,ale nie mogę nigdzie znaleźć do kogo konkretnie .Rok temu temu przed egzaminem ustnym,poszedłem do toalety za potrzebą.Musiałem się szybko załatwić bo zaraz  była moja kolej,ale był problem.Po nocce kucia i kawy miałem erekcję. Pociągnąłem go powoli do dołu(nie do samego),tak że był prostopadle do kości łonowej oraz przykucnąłem,żeby jakoś  trafić.Nie było trzasku i krwiaka ,niczego Teraz zauważyłem,że mam taki jaki bardziej luz w erekcji.On się pręży do góry (jest pod kątem 90 stopni),ale tak jakby mniej sztywny niż wcześniej.Długo szukałem swoich przyczyn i trafiłem na ten problem z więzadłami w internecie.Byłem u paru urologów,opisywałem im swoją historię,ale oni mi tylko jakieś leki przepisali.I teraz szukam informacji do jakie urologa pójść,któremu jest znany ten temat. Może ktoś to przechodził,będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza

To może nie jakieś leki tylko leki które maja pomóc dziwne że ,,pare urologów „ się myli i każdy jeden stawia zła diagnozę i przepisuje ,,jakieś tam leki „ chyba ze chcesz iść prywatnie i żeby faktycznie lekarz szukał dziury w całym i wyciągał tyko pieniądze. Radzę udać się do psychologa być może jest to problem natury psychicznej nie fizycznej.

Odnośnik do komentarza

Przepisali mi Sildenafil i w sumie tyle.Jak się pytałem ich o te więzadła wieszadłowe to mi odpowiadali,że pierwszy raz o nich słyszą. Dlatego szukam kontaktu do uroglów,którzy są obeznani w tym temacie i mogliby to jakoś u mnie zdiagnozować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...