Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość magda01

Grzybica? Liszaj? a może wysypka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magda01

Witam, od paru tygodni mam na tworzy dziwną "wysypkę"  jest ona tylko na brodzie i tylko z jednej strony. Pojawiła się gdzieś razem z okresem, dlatego pomyślałam, że to normalne, że w tym czasie moja skóra nie wygląda "najlepiej". Niestety nie przeszło wraz z miesiączką. Nie swędzi, nie piecze, poprostu jest. Jestem osobą dbającą o higienę, ale mam okropny nawyk obgryzania palców. Czym leczyć? dezynfekowałam to już, odstawiłam nowokupiony kosmetyk, wysuszałam pastą cynkową, nic nie pomaga. Zdjęcia zrobione w odstępie 2 tygodnispacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania niania

Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...