Skocz do zawartości
Forum

Dziwne sny- interpretacja


Gość Anabella

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mi ktos objaśnic znaczenie dziwnego snu. Zapadl mi w pamiec.

1 sen to snil mi sie facet, z ktorym kiedys okrutnie sie poklocilam i zerwalam kontakty. Pochylal sie on nad swoja corka- niemowlakiem. Dziecko sie usmiechalo i bylo pulchne i zdrowe i sliczne. Pochylal sie nad nia z czułością, a ja czulam ze jie ma tam dla mnie miejsca. Potem siedzialam przy kompie i on sie z usmiechem na mnie spojrzal (ja szybko zamknelam komputer bo balam sie, ze odkryje jakie str przegladam)

Sen 2. Przytulala mnie "znajoma" i mowila ze gdyby nie bariera jexykowa to bysmy sie dogadaly. Ale czulam ze przytula mnie a potem ma obrzydzona mine. Ogolnie to nie jest nikt z ktorym utrzymuje kontakt. Przelotna i raczej niezbyt mila znajomosc.

Potem inny sen tej samej nocy to stoje z moja mama na plazy i uderza w nas potezna fala az sie przewracamy i to koniec.

Potem sen ze znajoma- byla przyjaciolka (osova raczej zawistna). Mowi mi ze mam brzydka twarz, wylupiaste oczy itp. I ja widze we snie ze moja twarz jest jak u Zgreda( duze oczy, waska twarz).

Czy to cos znaczy??

Odnośnik do komentarza

moje skojerzenie:

 Najbeardziej znaczący jest sen z matka. Matka jest pierwowzorem w chodzenia w relacje. Morze symbolicznie znaczy bardzo wiele...w tych snach wg mnie własnie chodzi o relacje, a one wzbudzaja w nas też rózne rzeczy - fale  uczuć, doznań, z którymi należy sobie umieć radzić. Więc stoicie z matką nad brzegiem tego  morza i się  ztym mierzycie.

Matka wspiera.

Realacje nas konfrontują. Z nami samymi.  W relacjach przeglądamy się winnych jak w sobie. we własnym obliczu... jakie ono jest?  To wchodzenie w kontakt z innymi, wyławia w nas rózne cechy, potencjały, cienie, o których normalnie moglibyśmy sobie nie zdawać sprawy.

w tych snach pojawia sie bliskośc, która Cie dziwi, której sie nie spodziewałas. Język - to styl komunikiacji - jakim łączymy się z innymi. Wiec nieraz jestesmy blisko, ale sa miedzy nami brariery komunikacyjne.

I ten męzczyzn,a pozatym ze się z nim pokłóciłas. On Ci cos dał. Coś się z tego urodziło - odmawiasz sobie do tego dostepu, dlatego we snie czujesz że nie mam tam dostepu.

 

... to tylko skojarzenia - trafione lub nie. . Ważniejsze i istotniejsze są Twoje refleksje :)

 

Odnośnik do komentarza

Moje sa takie:

Mezczyzna sugeruje ze nie ma u Niego dla mnie miejsca- mam sobie dac spokoj.

Kolezanka ta co przytula to symbol ze ktos mi chcr zaszkodzic- ktos jest falszywy i udaje przyjaciela.

Matka i fala to ze uderzy mnie jakis problem.

No a ta co mowi ze mam brxydka buzie?

Dla mnie to sny negatywne, o negatywnym przeslaniu.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gość Anabella napisał:

Moje sa takie:

Mezczyzna sugeruje ze nie ma u Niego dla mnie miejsca- mam sobie dac spokoj.

Agu: tak, ale Ty tez boisz się wejscia z nim w kontakt. nie cesz żeby on wgladał w Twoje mysli, (komputer)

 

Kolezanka ta co przytula to symbol ze ktos mi chcr zaszkodzic- ktos jest falszywy i udaje przyjaciela.

Agu: przedewszystkim uważaj żeby sobie samej nie zaszkodzić.

 

Matka i fala to ze uderzy mnie jakis problem.

Agu: No przewracacie sie, ale nie toniecie. Zycie to nieustannie jakies wzburzone fale wiec bez przesady.

 

No a ta co mowi ze mam brxydka buzie?

Dla mnie to sny negatywne, o negatywnym przeslaniu.

Agu: sny mówia o naszej przezyciach intra-psychicznych. czesc z nich nie ma żadnegoznaczenia. to zwykła senna makulatura. Mielenie dnia codziennego. Ludzie którzy sie nam śnia reprezentują rózniez nas samych.

 

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze ze pulchne zdrowe dziecko, to wniez cos Twojego. I miomio ze mezczyzna- tak czujes - nie okazuje okazuje zainteresowania Tobie, to okazuje temu co nowe w Tobie.

I ta dychotomia przyjecie-odrzucenie pojawia sie tez w innych snach.

Godzinę temu, Gość Anabella napisał:

A ktos jeszcze moglby zinterpretowac? Normalnie nie interesuje sie tym ale te mi wpadly w pamiec.

Nie ma za co.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Gość Agu napisał:

Dodam jeszcze ze pulchne zdrowe dziecko, to wniez cos Twojego. I miomio ze mezczyzna- tak czujes - nie okazuje okazuje zainteresowania Tobie, to okazuje temu co nowe w Tobie.

I ta dychotomia przyjecie-odrzucenie pojawia sie tez w innych snach.

Nie ma za co.

Ale to bylo jego dziecko a nie moje. Co ono ma wspolnego ze mną. Dla mnie to byl sygnal mam to niby "dziecko"- jestem szczesliwy- spadaj 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Anabella napisał:

ACo ono ma wspolnego ze mną.

...ze to byl Twoj sen.

 

?

Ten mezczyzna faktycznie ma Ciebie dosc, dlatego zrobil sobie super dziecko, ktoremu okazuje czulosc Kolezanka podobnie chciala Cie przytuluc, ale sluszcznie zauwaza ze masz oblicze  fladry.

Zmeczylam sie ?Niech ktos inny poswieca Ci uwage ?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Agu napisał:

...ze to byl Twoj sen.

 

?

Ten mezczyzna faktycznie ma Ciebie dosc, dlatego zrobil sobie super dziecko, ktoremu okazuje czulosc Kolezanka podobnie chciala Cie przytuluc, ale sluszcznie zauwaza ze masz oblicze  fladry.

Zmeczylam sie ?Niech ktos inny poswieca Ci uwage ?

Dobre:) Mimo wszystko dziekuje za uwage:)

Odnośnik do komentarza

A tutaj http://kobiecystyl.pl/sennik-samochod-wypadek-samochodowy-kradziez-lub-jazda-autem/ już zaglądaliście? Macie tam bowiem sporo różnych artykułów na temat interpretacji snów. Myślę, że warto sobie poczytać, żeby wiedzieć co faktycznie oznaczają nasze sny. Zamiast zastanawiać się, gdybać i się denerwować, to lepiej rozwiać swoje wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2020 o 06:14, Gość Anabella napisał:

A ktos jeszcze moglby zinterpretowac?

Podpisuję się w pełni pod tym co napisała Agu. 

A od siebie dodam że mega straszna z Ciebie egoistka, samolub. Swoje lęki, opory, zachamowania sprojektowałaś na inne osoby. Twój ex- wygląda na to że jakiś wyrodny typ skoro musiałaś go rzucić. Tylko dlaczego? Wygląda na to że jesteś o coś mega zazdrosna (czułość wobec dziecka- wobec Ciebie widać nie). Twoja koleżanka- przelotna znajomość, za bardzo Jej nie znasz, a już zdążyłaś ją określić jako niemiłą? I w końcu niby- przyjaciółka. Niby - bo co to za przyjaźń w której uważasz że ta niby-przyjaciółka jest osobą zawistną.

Widać masz ogromny problem ze sobą. Widać też że swoje bolączki lubisz projektować na innych- cóż, tak łatwiej, wtedy zrzucasz odpowiedzialność z siebie na rzecz innych. Tyle że, jak sama widzisz, te bolączki i tak Ci wychodzą bokiem - czyli w snach - dlatego tak bardzo je zapamiętujesz.

Możesz nad tym popracować - ale wpierw misiałabyś przed tym uciekać, przyznać się że masz problem ze sobą a nie z innymi. Możesz - o ile naprawdę zechcesz. 

P.S. Licz się z tym że inni też napiszą mniej więcej w tym samym kontekście. Z tą różnicą że nie będą Cię tak obnażać jak Agu czy ja. Dlatego skupisz się na tych miłych słówkach które usłyszysz od innych. W skrócie-znów pokażesz jaka jesteś samolubna. Tyle że w ten sposób zamkniesz się w swoim błędnym kole. No cóż - Twoje życie, Twoje wybory 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...