Skocz do zawartości
Forum

Czy to są objawy nerwicy ?


Ulala

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu tego jak zaczął się wirus jestem strasznie nerwowa z dnia na dzień  jest coraz gorzej.Drecza mnie straszne myśli nie mogę się ich pozbyć są  one coraz bardziej absurdalne. W nocy sie budze, mam sucho w gardle i takie dziwne uczucia, serce mk strasznie wali .Przez to wszystko wmówiłam sobie ze w naszym związku jest coś nie tak i niestety patrząc na siebie ďąże tylko do tego żeby naprawdę tak się stało.Czy może mi ktoś jakoś pomóc  ?

Edytowane przez Ulala
Odnośnik do komentarza
Gość Loraine
W dniu 13.04.2020 o 16:10, Ulala napisał:

Od czasu tego jak zaczął się wirus jestem strasznie nerwowa z dnia na dzień  jest coraz gorzej.Drecza mnie straszne myśli nie mogę się ich pozbyć są  one coraz bardziej absurdalne. W nocy sie budze, mam sucho w gardle i takie dziwne uczucia, serce mk strasznie wali .Przez to wszystko wmówiłam sobie ze w naszym związku jest coś nie tak i niestety patrząc na siebie ďąże tylko do tego żeby naprawdę tak się stało.Czy może mi ktoś jakoś pomóc  ?

Cześć Ulala, nie napisałas czy masz zdiagnozowaną nerwicę. To co się z tobą dzieje to stres i lęk. Masz myśli zajęte tym co się być może aktualnie dzieje, obecną sytuacją która nie ułatwia zycia ludziom. Więc masz prawo się denerwować. Jeżeli w twoim związku do tej pory jest wszystko ok, to nie wyszukuj czegoś niedobrego. Postaraj się zająć czymś co cię oderwie od tych myśli, jeżeli bardzo czesto się budzisz z lekiem w nocy to może spróbuj jakiś suplementów bez recepty na uspokojenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...