Skocz do zawartości
Forum

czy to depresja?


Gość patrycja17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja17

Dzień dobry,

Ta izolacja w związku z epidemią mnie strasznie dołuje.Nie mogę sobie znaleść miejsca.Taka e nauka zajmuje mi kilka godzin.Wtedy się ożywiam.Nie mam zwierzaka domowego i jestem jedynaczką.Nie mam też zainteresowań poza szermierką,którą bardzo lubię ale treningów nie ma.Leże i rozmyślam o głupotach.Robi mi się coraz smutniej.Tyle ludzi umiera.Czy ktoś tak ma?

 

Odnośnik do komentarza

Cześć Patrycja, nam wszystkim chyba udziela się Pandemia. Ja np. przez 3 ostatnie lata biegałąm i jeździłam na rowerze. Codziennie. No i teraz cierpię bo nie dość że przytyłam to jeszcze biegać nie, roweru nie. Jak żyć. ? A no kombinacje alpejskie ale trzeba cokolwiek robić żeby nie sfiksować, więc mozna malować, szkicować, jeżeli piszesz że tylko szermierka to może powinnaś poszerzyć zakres zainteresowań bo sama widzisz że w takim wypadku jak w trakcie kiedy szaleje Koronawirus coraz bardziej się rozleniwiamy. Ja też  złapałam lenia ? ale można próbowac zaczynać rózne rzeczy których wcześniej nigdy nie robiliśmy tz.n. czytać książkę której nigdy nie udało nam się skończyć lub cokolwiek tworzyć, udzielać się na jakiś grupach w internecie np na FB czy innych miejscach. Można poszukać na pewno są jakieś strony z fanami szermierki którzy piszą ze sobą. Warto też wrócić do tego co nas kiedyś interesowało lub zrobić coś co mogłoby komuś pomóc w obecnych trudnych czasach. Potrzeba teraz wielu wolontariuszy czy to do osób starszych aby kupić i dostarczyć im jedzenie, zakupy. Lub może do jakiegoś innego miejsca np związanego ze zwierzetami. Leżeć i patrzeć w sufit w niczym nikomu nie pomogło, a jeszcze bardziej może zdołować. Także pozdrawiam i dużo zdrowia oraz chęci do szukania nowych pomysłów na siebie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...