Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Autysta

Autyzm wykluczenie spolecznie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Autysta

Mam takie pytanie czy psycholog może mi napisać w opinii,że jestem wykluczony ze spoleczenstwa z powodu swojej niepelnosprawnosci jak mam autyzm?

Czy system prawny może mi pomóc jak jestem niesamodzielny a mam stopień niepelnosprawnosci w stopniu umiarkowany.

Jest taki problem ,że mam 24 lata i jestem niesmodzielny i nie mam wsparcia ze strony bliskich .

Ludzie uznali mnie w moim środowisku za debila,kretyna .

W pracy jest tak ,że uważają mnie za dziwaka,glabaże nie umiem z ludźmi rozmawiać a pracuje w zakładzie chronionym.Nie umiem się zrealizować zawodowo,intelektualnie,załatwić spraw formalnych ,zawalczyc o siebie,psychologowi właśnie o tym mówiłem i psychiatrze to zamilkneli i kazali mi za każdym razem wyjść z gabinetu.

Czy nie da się w sposób prawny mi pomoc?Metalnie jestem na poziomie 12-13 latka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bórmer

Autyzm nie musi być wykluczeniem społecznym jeżeli osoba chora już w dzieciństwie zostanie otoczona specjalną opieką. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam wybrać się do http://sensorium.warszawa.pl/ Tam zajmują się terapią autyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...