Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Co może być przyczyną braku ciąży? Mam 26 lat, jestem młoda i zdrową kobietą, staramy się z mężem o dziecko od 2 lat. W wyniku diagnostyki stwierdzono u męża azoospermie, potwierdzoną biopsją jąder. Próbowaliśmy 3 inseminacji nasieniem dawcy. Teraz mieliśmy miec 4 próbę w innej klinice (w poprzedniej nie robili mi badan hormonalnych przed owulacja), ale lekarz z kliniki niepłodności stwierdził, że moje wyniki hormonalne są sprzeczne i może to wskazywać na niskiej jakości komórkę jajową i proponuje in vitro. Badanie usg w 13 dc pecherzyk ponad 18 mm, lh 43.9, progesteron 0.33, estradiol 148. Moje cykle są regularne co 28 dni, owulacja zazwyczaj 14 dc, pecherzyki pękają, oba jajowody drożne, posiewy bakteriologiczne zawsze dobre, badania genetyczne ok, obecnie przyjmuje letrox 50, bo moje tsh wynosiło ponad 3, aktualnie to 1.8. Czy stres może wpływać na hormony? 3 nieudane inseminacje trochę mnie podłamały, mam obniżony nastrój i strasznie stresuje się co bedzie dalej, czy nam się kiedyś uda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...