Skocz do zawartości
Forum

Lifting twarzy hifu Gdańsk


Gość Holmi

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku kończe 50 la i zastanawiam się jak sie odmłodzić na twarzy. Bo czas niestety ale płynie nieubłaganie. Brałam pod uwagę lifting hifu.

Jak efekty w stosunku do  osob 50 plus i gdzie polecicie sie zapisać w Gdańsku albo okolicach? 

Odnośnik do komentarza

Wiem co czujesz. Sama mialam problem z drugim podbródkiem oraz ogólnie z wiekiem zauważyłam, ze daje się we znaki opadanie twarzy. Wcześniej myslałąm, ze to zmarszczki są największym problemem w tym wieku ? Ehh ... Zabieg robiłam w Clinica cosmetologica https://clinicacosmetologica.pl/ Na stronie jest kontakt. Jak ja robilam zabieg to były tam darmowe konsultacje, mozesz się dopytać czy tak jest teraz. 

Odnośnik do komentarza

No więc rezultat nie był natychmiastowy bo skóra po zabiegu musi mieć czas na to aby włókna mogły sie skrócić oraz skóra doszła do lepszego liftingu. Trochę się oczywiscie obawiałam jak będzie efekt oraz jak będzie wyglądał. Jednak potem z tygodnia na tydzień widziałam że moja skora wyglada o wiele lepiej.Podbródek jest mniej widoczny, ogólnie jestem lepiej napięta oraz bardzo się cieszę, że się wybrałam.

Odnośnik do komentarza
Gość Kleosia

Gorąco polecam zrobić sobie wycieczkę do Esderm we Wrocławiu! Wykonują lifting bez skalpela, który przynosi niewiarygodne efekty ? Jestem po 40 i na mnie podziałało. Poza tym schludne, zadbanie miejsce i miłą obsługą, a nie jakaś nora..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...