Skocz do zawartości
Forum

bardzo szybkie męczenie sie i senność


Gość anna35

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gość anna35 napisał:

ZNalazłam też jeszcze objaw swędzenia- zawsze na drugi dzień po goleniu nóg czuję swędzenie i robią mi sie na nogach krostki w miejscu wyrastania włosków, mija to 3 dnia od golenia.

Anna, takie objawy ma duża ilość kobiet po goleniu nóg, przed miesiączką także cera reaguje trądzikiem silniejszym lub znikomym. Ale postaraj się teraz nie wynajdować i nie wyszukiwać w różnych przypadkach jak cukrzyca czy Hashimoto pojedynczych rzeczy jakie mogą występowac u ciebie. Jeżeli sie tym martwisz to zrób badania. Ale nie wyszukuj już nigdzie indziej rzeczy które mogą u ciebie występować. Jeszcze mam takie pytanie czy czesto chodzisz na psychoterapię i czy sama odstawiłaś leki czy lekarz stwierdził że już jest ok i żebyś tylko chodziła na psychoterapię?

Odnośnik do komentarza

Leki mi odstawiono, lekarz stwierdził, ze skoro dam radę funkcjonować bez leków i pracować, to mogę odstawić. Psychoterapię skończyłam 8 miesiecy temu. Chodze tylko co 3 miesiące na kontrolę do psychiatry, teraz oczywiście nie mogę, więc wizyta mi się odłoży na inny termin po ustąpieniu koronawirusa w Polsce zapewne.

Odnośnik do komentarza

Leki mi odstawiono, lekarz stwierdził, ze skoro dam radę funkcjonować bez leków i pracować, to mogę odstawić. Psychoterapię skończyłam 8 miesiecy temu. Chodze tylko co 3 miesiące na kontrolę do psychiatry, teraz oczywiście nie mogę, więc wizyta mi się odłoży na inny termin po ustąpieniu koronawirusa w Polsce zapewne.

Odnośnik do komentarza

No tak w obecnej sytuacji wszyscy musimy się wykazać cierpliwością co do wizyt w szpitalach. Jeżeli cię to uspokoi to zrób badania pod kątem Cukrzycy, Tarczycy.  Prywatnie. Żeby nie ryzykowac zakażenia wirusem w szpitalu. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

A ja ze swojej strony dodam brac magnez i wit D. To pomaga na wyczerpanie nerwowe i napady panik

 

Sjad inad ibjawy jak w tezy zce, berwowosc, sennos rozkojarzenie i to sie leczy wlasnie przyjmowaniem dawek Mg + Wit D

Wpadlas w panike, cos Cie urochomilo 

Nigdzie nie biegaj teraz po SOR ach itd itp. Potrzebujesz zapewnie uwagi  i ok - tu piszesz, ludzie sa , nie jestes sama.

Magnez, wit D to nikomu nie zaszkodzi, a odczuwalnue pomaga.

Odnośnik do komentarza

No to pieknie. Ja gdyby wypila 6 kaw w ciagu dnia to bym wykorkowala.  Ja pije 1 na tydzien

 

To nim ty zaczniesz szukac specjalistow to zrob we wlasnym zakresie co mozesz i co powinnas.  Serio ale niedobor magnezu potrafi naprawde nuezle orzetrzepac organizm i nie trzeba miecc nerwicy. A gry ma sie nerwice to zapotrzebowanie na mg jest jeszcze wieksze, no jak przy tezyczce zreszta.

I taka kuracja 2 muechy na dziendobry musi trwac. Ja lykam 500 mg dziennie + wit D i ogranicz kawe.

Sa tez takie shoty magnezowe, w plynie - to tak doraznie. One sa barrzo przyswajalne, choc w skadzie troche niecuekawe zeby codzuennie przyjmiwac...

Odnośnik do komentarza

6 kaw dziennie to bym chodziła jak szalona z oczami na wierzchu. Nie dziwię się że serce może na taką dawkę reagować kołataniem. Tym bardziej jak są sytuacje stresowe. A faktycznie uzupełnienie w postaci witamin jak wit.D(słońce w kapsułce), Magnez który jednak przy 6 kawach dziennie wypłukujesz i pobudzasz system nerwowy taką dawką, poza tym wit. B (Witaminum B lek bez recepty). Jej braki powodują przede wszystkim różnorodne zaburzenia neurologiczne, nerwicę, depresję oraz poważnie odbijają się na zdrowiu serca. Bardzo często niedobór jest jedną z głównych przyczyn występowania lęków, zaburzeń nerwicowych, depresji oraz psychozy i demencji. Więc warto brać witaminę B jako pełen skład witamin B1, B3, B5,B6, B9 (kwas foliowy bardzo potrzebny kobietom) i B12. Ale prosze pamiętać że to ma pomagać przy odpowiednim odżywianiu się. Także te kawy lepiej zacząć ograniczać dla dobra serca i systemu nerwowego oraz tak jak napisała Agu - wypłukuje magnez. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...