Skocz do zawartości
Forum

Krawienie 4 miesiące po cc


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w grudniu ubiegłego roku urodziłam swoje pierwsze dziecko. Miał to być poród naturalny natomiast z uwagi na źle ułożenie dziecka konieczne było cesarskie cięcie. Mam zdiagnozowany zespół policystycznych jajników. W ciążę zaszłam po pół roku starań. Ciąża przebiegała książkowo. Urodziłam na przełomie 37 i 38 tc. Od 25 marca obserwuję u siebie dziwne krwawienie-niewielkie plamienie teraz ze skrzepami. Nie odczuwam i nie odczuwałam żadnego bólu jak to było przy miesiączce. Zawsze miałam nieregularne miesiączki nawet co kilka miesięcy póki lekarz nie przepisał tabletek antykoncepcyjnych. Dodam że jest to pierwsze krwawienie po porodzie. Z uwagi na sytuację epidemii   obserwuje się i wyczekuje kiedy będę mogła udać się do mojego lekarza. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilla36

Fajne artykuły na podobne tematy znalazłam na portalu: https://zagojeni.pl/ . Powinnaś tutaj znaleźć coś o swojej przypadłośc. Przeczytałam już kilka dostępnych tutaj artykułów i są naprawdę ciekawie pisane, a przekazywana tutaj wiedza jest konkretna. Właśnie dlatego będę częstym gościem tego portalu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...