Skocz do zawartości
Forum

Opóźniony cykl przez leki, czy ciążę?


Gość Martyna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, od pewnego czasu zmagam się z nieregularnymi cyklami miesiączkowymi. Kiedyś jednak cykle występowały średnio po 28-29 dni. Aktualnie jestem w 36 dniu cyklu, a okresu dalej nie ma. Przez ostatni miesiąc zmagałam się z zapaleniem oskrzeli oraz (do teraz, jest to nawet nasilone, co także jest problemem) z alergiami. Choruję również przewlekle na Hashimoto oraz astmę oskrzelową. Przez ostatni miesiąc stosowałam leki takie jak: Euthyrox N 88mg (rano i wieczorem), DuoResp 320/9 (2 razu dziennie, a nawet częściej), Asmenol 10mg, Contrahist 5mg, Erdomed Muko (5 dni 2 razy dziennie, po tygodniu wróciłam do zażywania 1x dziennie). Mam także aktualnie lekkie zapalenie pęcherza, stosuję więc Furaginę (2-3 razy dziennie po jednej tabletce). Bardzo niepokoi mnie długo utrzymujący się stan podgorączkowy, (może on być spowodowany alergią lub Hashimoto?) oraz bardzo opóźniająca się miesiączka. W aktualnym cyklu współżyłam (za każdym razem z prezerwatywą) w 7, 25, 26 i 27 dniu cyklu, a z reguły owulacja mi wypada(ła?) na 16 dzień cyklu.  W zeszłym miesiącu okres dostałam w 31 dniu cyklu i trwał około 6 dni z normalnym, zwykłym dla mnie krwawieniem, a współżyłam (także zawsze z prezerwatywą) w 13, 16, 19 i 27 dniu cyklu. Jakie w tym wypadku są szanse na ciążę i czy te leki mogły spowodować dłuższe przesunięcie się cyklu? Co ze stanami podgorączkowymi? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...