Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam urodziłam 28 stycznia pierwszy okres zaczął mi się 13 marca i trwał do 19 nic mnie nie bolało natomiast 2 miesiączka pojawiła mi się 5 kwietnia i tra tylko ze teraz ta miesiączka mnie bardzo boli i mam straszne krwawienie nie biorę tabletek antykoncepcyjnych ani nie karmie piersią moje maleństwo ma już 2 miesiące proszę pomóżcie czemu mnie tak okropnie boli brzuch mam dreszcze i obficie krwawie

Odnośnik do komentarza
Gość KatarzynaK

co powiedział lekarz ginekolog na wizycie kontrolnej po połogu?

Jak odbył się poród? cc czy sn?

przemęczasz się teraz, czy nie?

Być może cykl nie wrócił na normalne tory. Przed ciążą miesiączki były regularne?

Może powinnaś pomyśleć o zakupie cyclotestera my way, on wyznacza dni płodne nawet przy nieregularnych cyklach.

Odnośnik do komentarza
Gość KatarzynaK

co powiedział lekarz ginekolog na wizycie kontrolnej po połogu?

Jak odbył się poród? cc czy sn?

przemęczasz się teraz, czy nie?

Być może cykl nie wrócił na normalne tory. Przed ciążą miesiączki były regularne?

Może powinnaś pomyśleć o zakupie cyclotestera my way, on wyznacza dni płodne nawet przy nieregularnych cyklach.

Odnośnik do komentarza

Lekarz powinien cię zobaczyć, nam będzie ciężko na forum powiedzieć w czym rzecz. W każdym razie nie panikuj, może po prostu po porodzie okres będzie bardziej dokuczał, u mnie tak było. Dlatego też po paru miesiącach zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne belara aby zmniejszyć obfitość krwawień i bóle, do tego też doszła chęć zabezpieczenia się przed kolejną ciążą. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...