Skocz do zawartości
Forum

Sukienki czy bluzki?


Gość Karolajn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! ? Z racji tego, że nadchodzą ciepłe dni mam dylemat. Chcę dokonać kilku zakupów w internetowych sklepach. Potrzebuję porady odnośnie tych sukienek , a moim dylematem nad zwykłymi bluzkami na ramiączkach. W czym chodzicie częściej? Nie ukrywam, że ja jestem bardziej zwolenniczką sukienek, ale z zasłoniętymi ramionami, w bluzkach raczej nie chodzę i cierpię przez to, jak grzeje słońce. Proszę Was o odpowiedź w temacie, w jakich wy ubraniach chodzicie podczas ciepłych dni. Pozdrawiam ? 

Odnośnik do komentarza

Co zauważyłam

Co modne w tym sezonie ;
-marynarki oficerki, marynarki ze swiecacego weluru
-plaszcze zaznaczone w pasie paskiem
-spodnice ze skory
-legingi z jeansu
-spodnie od smokingu lub zwezajace sie ku dolowi
-suknie-swetry
-spodnice bufiaste , drapowane , plisowane
-futra szczegolnie gora
-asymetria np. jeden rekaw
-rekawy bufiaste , kimono, nietoperze
-maxi szale
-kolorowe buty oficerki typu martensy, buty wysoko nad kolano,

Od jakiegoś czasu zamawiam praktycznie jedynie przez internet, jest taniej jak i wygodniej. Nie wiem czy dziewczyny znacie stronę https://coupondojo.com/pl Ale polecam zajrzeć. Z uwagi na to, ze są tam kupony rabatowe do sklepów. 

Odnośnik do komentarza

W ostatnim czasie polubiłam sukienki. Szczególnie w takie gorace letnie dni jak teraz. Jest mi w nich po prostu wygodniej :) Jak rownież i chłodniej. No i dochodzi tutaj kwestia praktyczna. Nie trzeba do siebie dobierać góry i dołu. Po prostu nakładam sukienkę, do niej jakieś fajne buty plus torebkę oraz mam całą stylizację gotową.

Ubrań polecam szukac w sieci, szczególnie jeśli zależy Wam na dobrej jakości. Mamy wiele polskich marek, które ciuchy szyją w Polsce oraz stawiają na lepsze materiały. Ze swojej strony polecam sukienki od Greenpoint:

https://greenpoint.pl/21-sukienki

Mają moim zdaniem świetne wzory. 

Odnośnik do komentarza

Jakoś nigdy nie zastanawiałam się w czym lubię chodzić latem. To chyba zależy od tego gdzie idę, co mam do zrobienia itd. Ogólnie mój zestaw letni to spodenki, koszulki na ramiączka  i z krótkim rękawkiem, spódniczki i sukienki. W zeszlym sezonie kupiłam na stronie cross jeans sukienkę jeansową. Co na wzór szmizjerki. Krótki rękawek, kołnierzyk, zapinana na guziki i przewiązywana w pasie. Jest za kolana. Jeans jest cieniutki i krój luźny dlatego fajnie się ją nosi bo się nie pocisz i sukienka nie krępuje ruchów.

Odnośnik do komentarza

Ciepło witam wszystkich! Parę lat kupowałam bieliznę w moim ulubionym punkcie w galerii. Obecnie niestety sklep jest zamknięty, skutkiem tego szukam alternatywy online - polecacie jakiekolwiek punkty sprzedaży z bielizną? Nie chcę kupić byle czego, zależy mi na przetestowanych modelach i punktach sprzedaży, nawet premium. Takie jak np. https://ekskluzywna.pl/bielizna-damska ale szukam tez innych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...