Skocz do zawartości
Forum

Jak schudłem po porodzie


Gość Alexandra Ivanova

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alexandra Ivanova

Nie schudnąć nie da się !
Znany dietetyk opowiedział o nowym trendzie odchudzania się – diecie ketonowej, która spala tłuszcz wewnętrzny w pełni automatycznie.Nadwaga jest niebezpieczna dla zdrowia i życia osobistego człowieka. Lekarze niestrudzenie to powtarzają. Jednak osoby cierpiące na nadwagę wiedzą, jak trudno jest sobie z tym poradzić. Zwłaszcza jeśli masz nie kilka dodatkowych kilogramów, ale kilkanaście lub nawet więcej.

Jednak dziś, nawet w tym przypadku, MOŻESZ SCHUDNĄĆ. I do tego – teraz jest to łatwe! W roku 2016 naukowcy dokonali przełomu w dietetyce – dowiedzieli się, co dokładnie w organizmie powoduje, że tłuszcz przekształca się w mięśnie i energię, i nauczyli się wpływać na ten proces. Dzięki nowej metodzie nie możesz nie schudnąć, dlatego walka z tłuszczem podskórnym odbywa się na poziomie procesów biochemicznych.


– Co oznacza dieta ketonowa i dlaczego ona pozwala radzić sobie z dodatkowymi kilogramami?

– Proszę zobaczyć. Istotą diety ketonowej jest reorganizacja organizmu na lipolizę (transformacje tłuszczów w energię) z glikolizę (rozpadu węglowodanów).
Nasz organizm jest bardzo elastyczny i posiada ogromne możliwości adaptacji. Kiedy przestajemy jeść węglowodany, ciało zaczyna korzystać ze zgromadzonych tłuszczy.

Jak to się dzieje? W wątrobie, w czasie długotrwałego braku węglowodanów w posiłku (2-3 tygodnie), zaczynają wytwarzać się ciała ketonowe. Podróżując przez ciało wraz z krwią, przekształcają tłuszcze w energię, której my wszyscy potrzebujemy.

Ten mechanizm przetwarzania przechowywanych tłuszczów został odkryty przez naukowców stosunkowo niedawno. A dziś jest uważany za najbardziej obiecujący w walce ze zbędnymi kilogramami. Według statystyk, dziki ketozie, 99 osób ze 100 traci na wadze, niezależnie od przyczyn powstania nadwagi, wieku, płci albo osobistych preferencji żywieniowych. Utrata masy ciała występuje nieodwracalnie na poziomie biochemii.

Dieta ketonowa jest znacznie bardziej skuteczna, niż większość znanych diet. Na przykład, dieta Dukana czy dieta Atkinsa. Co więcej, nie tylko nie szkodzi organizmu człowieka, jak te diety, ale także go leczy. To prawdziwy przełom w dietetyce.

– Właśnie Pani chwilę przed powiedziała, że dzięki diecie ketonowej osoba może automatycznie schudnąć, niezależnie od preferencji w odżywianiu się. Co więcej, mówiono wcześniej, że aby rozpocząć ketozę, węglowodany należy wykluczyć z diety. Jak to?

– W rzeczywistości tu nie ma żadnej sprzeczności. Faktem jest to, że właśnie sama dieta ketonowa jest bardzo złożona i trudna do tolerowania przez organizm. Oznacza to, że całkowite wyeliminowanie węglowodanów w celu wywołania ketozy w organizmie – jest niezwykle poważnym testem dla organizmu, którego prawie nikt nie może przejść. Jeśli tylko on się nie znajdzie na bezludnej wyspie, na której nie będzie jedzenia. W zwykłym świecie to nie jest możliwe.

Jednak, naukowcy to przemyśleli. Sednem sprawy jest to, że ciała ketonowe są wytwarzane nie tylko przez wątrobę człowieka. Substancje te, a raczej ich analogi w działaniu, są obecne w niektórych roślinach. W roku 2016 amerykańscy dietetycy dokonali ważnego odkrycia – uzyskali ciała ketonowe z malin! To znaczy, chcę powtórzyć jeszcze raz, że w przypadku utraty wagi za pomocą ketozy nie musisz wcale rezygnować z węglowodanów ani zmieniać niczego w swojej zwykłej diecie.

Utrata masy ciała dzięki ketozie jest dobra, ponieważ łączy w sobie wysoką wydajność i prostotę. Wszystko, czego wymaga się od człowieka, to dodanie do diety ciał ketonowych. Ale w rzeczywistości, po prostu pobierać specjalną kapsułkę, zawierającą te ketony codziennie. Gdy trafiają do we krwi, będą pełnić tę samą funkcję, co ciała ketonowe wytwarzane prze wątrobę człowieka. A mianowicie, w rozkładaniu tkanki tłuszczowej w całym organizmie.

Im dłużej człowiek pobiera te ketony, tym bardziej traci wagę. Ponieważ, ketony automatycznie przetwarzają tłuszcz. Proszę sobie wyobrazić, na przykład, tłuszcz który nagromadził się na talerzu. I do tego tłuszczu dodałeś kropelkę płynu do zmywania naczyń. Tłuszcz zaczął rozpuszczać się. Oczywiście, jest to bardzo przybliżone porównanie. Ale prawie to samo dzieje się na poziomie organizmu. I to jest nieodwracalne.

Dzieje się to w trybie w pełni automatycznym. Sam człowiek nie odczuwa żadnych negatywnych odczuć, nie musi uprawiać sportu w celu utraty wagi, nie musi też głodować. Jeśli przyzwyczaisz się codziennie rano wstawać na wagę podłogową, wtedy, pobierając ketony, każdego dnia zauważysz utratę wagi.

Chcę pokazać Pani kilka zdjęć moich klientów, którzy schudli dzięki ketozie. Są to najtrudniejsze przypadki – bez ketonów ludzie ci nie mogliby wcześniej schudnąć.


Oficjalna strona Keto w Polsce Link do: Keto diet

I jeszcze chciałabym dodać, iż ta metoda jest nie tylko całkowicie bezpieczną, ale także korzystną dla organizmu. Ludzie również odzyskują zdrowie po utracie wagi.

– Jak przyjmować ciała ketonowe? W jaki preparat zawierają te ciała?

– Jak do tej pory jest znany tylko jeden kompleks, który zawiera ciała ketonowe pochodzenia roślinnego. Nazywa się on KETO DIET. W dniu dzisiejszym ten kompleks jest używany przez 80% dietetyków, ponieważ zapewnia szybką i łatwą utratę wagi. W większości przypadków polecają właśnie jego swoim klientom.



KETO DIET

Oprócz ciał ketonowych KETO DIET zawiera około 10 dodatkowych składników, niezbędnych do szybkiej i łatwej utraty wagi.
Mają one na celu zwiększenie działania ketonów, a także wsparcie organizmu podczas odchudzania się. Nie wymienię ich wszystkich, powiem tylko o kilku.
 

Commiphora wightii

Unikalny składnik, który przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej w 7–10 razy. Pomaga ketonom radzić sobie z najbardziej złożonym tłuszczem.

L-karnityna

Zwiększa utlenianie kwasów tłuszczowych, sprzyja przenoszeniu tłuszczu do mięśni i zapobiega gromadzeniu się nowego tłuszczu.

Bromelina

Ze względu na swoje właściwości poprawia prace trzustki, eliminuje obrzęki i zapobiega otyłości narządów wewnętrznych.

Beta sitosterol

Neutralizuje skutki nieprawidłowego odżywiania się, usuwa toksyny z organizmu, a także zwiększa elastyczność skóry, zapobiega pojawianiu się rozstępów.

Koenzym Q10

Aktywnie rozkłada trzewnej tkanki tłuszczowej, obniża poziom złego cholesterolu, hamuje apetyt oraz eliminuje przejadanie się.

Chcę pokazać wyniki testu tego kompleksu, który był przeprowadzony w berlińskim Instytucie Dietetyki i prawidłowego żywienia. W sumie w testach wzięło udział około 1000 ochotników, cierpiących na otyłość. Wszyscy brali KETO DIET w ciągu miesiąca.

Wyniki badań:

 

  • Schudli o 10 kg i więcej – 18% badanych
  • Schudli o 5-10 kg – 77% badanych
  • Schudli o mniej, niż 5 kg – 4% badanych
  • W ogóle nie stracił na wadze – 1% osób badanych
  • Poprawa kondycji skóry, walka z cellulitem – 98% badanych
  • Normalizacja procesów biochemicznych we krwi – 100% badanych
  • Brak skutków ubocznych i uzależnienia – 100% badanych

Czyli, jak widać z wyników, KETO DIET pomaga prawie wszystkim. Każdy, kto zaczyna to zażywać, GWARANTOWANIE schudnie. Kompleks można pobierać zarówno osobom z dużą nadwagą (gdy nadwaga zagraża zdrowiu), jak i osobom, które maja kilka zbędnych kilogramów, gdy, na przykład, chcesz schudnąć do wakacji.

- Gdzie można kupić KETO DIET i ile to kosztuje?


– Najprostszym sposobem jest zamówienie KETO DIET na 
Link do: Keto diet z kurierem lub przesyłką pocztową w dowolnym miejscu w Polsce.

Jak już powiedziałam, dzisiaj odchudzanie z dietą ketonową jest niezwykle popularne, dlatego istnieje wiele podróbek KETO DIET, które nie dają żadnego wyniku, dlatego polecam KETO DIET tylko na oficjalnej stronie producenta! Na tej stronie są sprzedawane tylko oryginalne produkty.

Nawiasem mówiąc, teraz na stronie działa super promocja, w której KETO DIET można kupić z rabatem 50%! Chcę tylko ostrzec, o ile wiem, producent sprzedaje tylko niewielką partię preparatu promocyjnego, która szybko się kończy. Dlatego jeśli chcesz zamówić KETO DIET znacznie taniej, niż jego zwyczajna cena (a właśnie ten preparat jest dość drogi), musisz jak najszybciej pozostawić zgłoszenie, dopóki preparaty promocyjne są nadal dostępne.







Oficjalna strona Keto w Polsce 
Link do: Keto diet




Komentarze

Kompleks jest naprawdę świetny. Mam doświadczenie, bo już pobierałam. Szybko schudłam
Mariola
Dziękuję! Bardzo ciekawe. Zamówiłam ten kompleks. Będę chudnąć. Dużo słyszałam o diecie ketonowej, ale nie wiedziałem, że można przyjmować ketony!
Alicja K.
Super preparat!!! W pełni potwierdzam! Nie mogłam schudnąć przez 10 lat. W ciągu tych lat próbowałam wszystkiego! Nic nie pomogło. Ale jak tylko zacząłam przyjmować KETO DIET, nadwaga zniknęła po kilku tygodniach. Jestem szczupłą!
Elżbieta
Super. Zamawiam, póki jest promocja
Leokadia
Przyjaciółka mówiła mi o tym leku. W ciągu kilku miesięcy zrzuciłam 21 kg. Nie uprawiałam sportu, nie głodowałam. Obecnie czuję się świetnie. Natychmiast zjawiło się wielu zalotników.
Isabella B.
Również mam doświadczenie w pobieraniu KETO DIET, zwyczajnie pozytywne. Ważyłem 98 kg, teraz 81 kg. Zadowolony w pełni.
Tomasz Kusik
Przeczytałem szczegółowe informacje na temat KETO DIET na podanej stronie. Wreszcie naukowcy wymyślili coś wartościowego!
Barbara
To jest naprawdę coś pięknego! Naprawdę nie miałem nadziei, że ten kompleks mi pomoże. Ponieważ inni nie pomogli, ale zrzuciłam już 3 kg! Pobieram KETO DIET tylko przez 4 dni. Nie zmieniałam swojej diety
Maria P.
Chcę taki kompleks! Pobiegłam zamawiać, póki jest jeszcze w magazynie.
Lucyna Kwiatkowska
Odchudzałam się wraz z mężem. Znajomy dietetyk doradził, kiedy właśnie się pojawił ten kompleks. Teraz są chudzielcami, w sumie zrzuciliśmy 41 kg, teraz prowadzimy zdrowy tryb życia. Bycie szczupłym jest w superowe!
Karolina
Wszyscy moi przyjaciółki tylko i mówią o KETO DIET. Dzięki temu wielu schudło. To prawdziwy hit wśród moich koleżanek.
Ewa L.
Dziękuję. To dobra wiadomość.
Janek Proso
Schudłem też z KETO DIET!!!! O 18 kg w ciągu 7 tygodni. Wcześniej nigdy nie tak schudłem. Dziękuję bardzo za artykuł!!!
Janusz
Zamówiłam. W cenie promocyjnej jeszcze pozostało trochę preparatu, ale niewiele
Irena D.


Oficjalna strona Keto w Polsce 
Link do: Keto diet
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...