Skocz do zawartości
Forum

Dziwne fazy snu


Gość Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 26 lat od miesiąca lecze się na zespol depresyjno - lękow,  i przez te lęki boję się wszystkiego , swoich mysli , odczuć itp. Dziś w nocy miałam taką sytuację że gdy spałam przysnilo mi się że jestem u lekarza i on każe mi rozpuścić włosy i zaczęłam to robić Przez sen , nagle się przebudziłem i przestałam to robić , bylam w pelni swiadoma tego co robie .Rano gdy się obudziłam pamietalam ze to sie wydarzyło i czemu tak mialam. Tak miałam pierwszy raz.

Czy to może być objaw nerwicy? Boję się że jeśli mi się coś złego przyśni to wtedy mogę zrobić krzywdę sobie albo komus przez sen. Ktoś tak miał? To coś poważnego?

Odnośnik do komentarza

Ja nad samym znaczeniem snu sie zatrzymam. ?

Wlosy moga symbolizowac nasza swiadomosc.

Podczas leku, niepokoju nasza swiadomosc sie kurczy tzn usztywnia. Percepcja jest ograniczona, nie szukamy nowego. Mniej widzimy, Nastawieni jestesmy by sie schowac ukryc, skurczyc, by zajac jak najmniej miejsca..

Moje skojarzenie wobec tego  bylo wiec takie by ta swiadomisc rozlunic, wprowadzic przestrzen, nie zwiazywac..

A Twoje pytanie wynika ze stanu w jakim wlasnie jestes, niepokoju ktory kaze wesxyc zagrozenie.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Aga napisał:

Witam.

Mam 26 lat od miesiąca lecze się na zespol depresyjno - lękow,  i przez te lęki boję się wszystkiego , swoich mysli , odczuć itp. Dziś w nocy miałam taką sytuację że gdy spałam przysnilo mi się że jestem u lekarza i on każe mi rozpuścić włosy i zaczęłam to robić Przez sen , nagle się przebudziłem i przestałam to robić , bylam w pelni swiadoma tego co robie .Rano gdy się obudziłam pamietalam ze to sie wydarzyło i czemu tak mialam. Tak miałam pierwszy raz.

Czy to może być objaw nerwicy? Boję się że jeśli mi się coś złego przyśni to wtedy mogę zrobić krzywdę sobie albo komus przez sen. Ktoś tak miał? To coś poważnego?

A co powiedzial ci lekarz na leczeniu, co ci przepisal?

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Aga napisał:

przysnilo mi się że jestem u lekarza i on każe mi rozpuścić włosy i zaczęłam to robić

Chcesz zmiany, uważasz iż lekarz daje Ci dobre rady i się do nich stosujesz. Dobry pomysł, tyle że stosujesz się do rady innych ale sama nie jesteś za bardzo przekonana... 

 

9 godzin temu, Moniqa napisał:

Boję się że jeśli mi się coś złego przyśni to wtedy mogę zrobić krzywdę sobie albo komus przez sen

Krzywda zaczyna się dziać od poziomu podświadomości by później przenieść się na świadomość. Popracuj nad pewnością siebie, łatwiej Ci będzie odsuwać obawy oraz te Poza cielesne byty. One istnieją, przyciągnęłaś je swoimi myślami. Dlatego praca nad sobą, to bardzo ułatwi sytuację.

 

1 godzinę temu, Javiolla napisał:

Możliwe, ze to ma związek z poprzednim wątkiem.

W wolnym czasie napiszę w tym temacie. Będzie trochę odniesień więc będzie trzeba trochę czasu. Tymczasem życzę dobrej nocy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...