Skocz do zawartości
Forum

Czy wierzycie w tego koronawirusa?


Gość adriaa

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.04.2020 o 13:41, Gość BógJestZły napisał:

Tak samo mogłabyś ciężko przechodzić grypę i dowolną inną chorobę. Gdyby nie ten cały szum medialny i celowe sianie kolektywnej histerii to byś się tak nie bała, nikt by się nie bał. Grypa też cię może zabić i mogła przez wiele lat i co? Siedziałaś z tego tytułu w domu i trzesłaś się ze strachu? Nie. Bo nikt nie robił szumu wokół tego. Mówię, że to jest celowo zrobione, a kto ma zginąć to i tak zginie. 

Jak sie czyta takie bzdety , to już wiem dlaczego u nas taka bieda i ciemnota. Niedouczony , zawistny naród. a teraz do rzeczy: Poczytaj sobie jeden z drugim ile  teraz zmarło np w Hiszpanii, Włoszech,Francji , itp. Podczas grypy nie brakowało tam   miejsca w szpitalach, nie selekcjonowano starszych, którym praktycznie pomocy już nie udzielano. A oglądałeś ciężarówki wojskowe które nocami wywoził z miasta umarłych, ??? Zwykła grypa. Puknij sie jeden z drugim w łepetynę. Juz jestescie zaifekowani tym pisowskim jadem. Długo będziemy z tego wychodzić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Kielon Musk

Ewidentnie są dwa rodzaje ludzi

1. wiedzą i rozumieją jakie jest zagrożenie, wiedzą, że środki ochrony nie dają 100% bezpieczeństwa, ale mimo to je stosują, bo one uratują ich w 9 na 10 sytuacji

2. nie widzę wirusów, więc ich nie ma, to jest miej groźne od grypy, o kurr... umieram (lub ktoś kogo kocham) - ratujcie, jak mogło mnie to spotkać, rząd zawiódł, lekarze są źli etc ...

 

budujące jest to, że tych drugich będzie coraz mniej ....

Odnośnik do komentarza
Gość Kielon Musk

Ewidentnie są dwa rodzaje ludzi

1. wiedzą i rozumieją jakie jest zagrożenie, wiedzą, że środki ochrony nie dają 100% bezpieczeństwa, ale mimo to je stosują, bo one uratują ich w 9 na 10 sytuacji

2. nie widzę wirusów, więc ich nie ma, to jest miej groźne od grypy, o kurr... umieram (lub ktoś kogo kocham) - ratujcie, jak mogło mnie to spotkać, rząd zawiódł, lekarze są źli etc ...

 

budujące jest to, że tych drugich będzie coraz mniej ....

Odnośnik do komentarza
Gość Kielon Musk

Ewidentnie są dwa rodzaje ludzi

1. wiedzą i rozumieją jakie jest zagrożenie, wiedzą, że środki ochrony nie dają 100% bezpieczeństwa, ale mimo to je stosują, bo one uratują ich w 9 na 10 sytuacji

2. nie widzę wirusów, więc ich nie ma, to jest miej groźne od grypy, o kurr... umieram (lub ktoś kogo kocham) - ratujcie, jak mogło mnie to spotkać, rząd zawiódł, lekarze są źli etc ...

 

budujące jest to, że tych drugich będzie coraz mniej ....

Odnośnik do komentarza
Gość Kielon Musk

Ewidentnie są dwa rodzaje ludzi

1. wiedzą i rozumieją jakie jest zagrożenie, wiedzą, że środki ochrony nie dają 100% bezpieczeństwa, ale mimo to je stosują, bo one uratują ich w 9 na 10 sytuacji

2. nie widzę wirusów, więc ich nie ma, to jest miej groźne od grypy, o kurr... umieram (lub ktoś kogo kocham) - ratujcie, jak mogło mnie to spotkać, rząd zawiódł, lekarze są źli etc ...

 

budujące jest to, że tych drugich będzie coraz mniej ....

Odnośnik do komentarza
Gość Kielon_Musk

Ewidentnie są dwa rodzaje ludzi

1. wiedzą i rozumieją jakie jest zagrożenie, wiedzą, że środki ochrony nie dają 100% bezpieczeństwa, ale mimo to je stosują, bo one uratują ich w 9 na 10 sytuacji

2. nie widzę wirusów, więc ich nie ma, to jest miej groźne od grypy, o kurr... umieram (lub ktoś kog

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość jan napisał:

Jak sie czyta takie bzdety , to już wiem dlaczego u nas taka bieda i ciemnota. Niedouczony , zawistny naród. a teraz do rzeczy: Poczytaj sobie jeden z drugim ile  teraz zmarło np w Hiszpanii, Włoszech,Francji , itp. Podczas grypy nie brakowało tam   miejsca w szpitalach, nie selekcjonowano starszych, którym praktycznie pomocy już nie udzielano. A oglądałeś ciężarówki wojskowe które nocami wywoził z miasta umarłych, ??? Zwykła grypa. Puknij sie jeden z drugim w łepetynę. Juz jestescie zaifekowani tym pisowskim jadem. Długo będziemy z tego wychodzić. Pozdrawiam.

Absolutnie się zgadzam z tobą. Dokładnie i nie wiadomo ilu jeszcze umrze do końca roku, u nas podobno najgorszy czas na jesieni, nie wiadomo też co będzie w przyszłym roku bo przecież szczepionki pójdą do najbogatszych ludzi i państw. Ludzie w Polsce wcale nie dostaną ani leku alni szczepionki tak szybko. Bo na razie to są tylko przypuszczenia. A to pisanie o selekcjonowaniu czy sortowaniu to już się pojawia w innych wątkach więc nie warto zwracać uwagi...Poza tym to selekcjonowanie czy sortowanie kojarzy mi się z II WŚ i dwoma psychopatami ludobójcami którzy też sortowali, selekcjonowali ludzi. Tylko że są osoby które uważają że nie ma wirusa, że nic się nie dzieje, że się trochę przechoruje i wróci zdrowszym do życia codziennego. Też uważam że niestety ale osoby które przeszły zakażenie Sars - Covid 2 i te które jeszcze nie są zakażone będą albo dopiero zakażone albo będą miały bardzo poważne powikłania po przejściu Koronawirusa. Ale wielu obywateli to olewa, tak po prostu. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość jan napisał:

Jak sie czyta takie bzdety , to już wiem dlaczego u nas taka bieda i ciemnota. Niedouczony , zawistny naród. a teraz do rzeczy: Poczytaj sobie jeden z drugim ile  teraz zmarło np w Hiszpanii, Włoszech,Francji , itp. Podczas grypy nie brakowało tam   miejsca w szpitalach, nie selekcjonowano starszych, którym praktycznie pomocy już nie udzielano. A oglądałeś ciężarówki wojskowe które nocami wywoził z miasta umarłych, ??? Zwykła grypa. Puknij sie jeden z drugim w łepetynę. Juz jestescie zaifekowani tym pisowskim jadem. Długo będziemy z tego wychodzić. Pozdrawiam.

Absolutnie się zgadzam z tobą. Dokładnie i nie wiadomo ilu jeszcze umrze do końca roku, u nas podobno najgorszy czas na jesieni, nie wiadomo też co będzie w przyszłym roku bo przecież szczepionki pójdą do najbogatszych ludzi i państw. Ludzie w Polsce wcale nie dostaną ani leku alni szczepionki tak szybko. Bo na razie to są tylko przypuszczenia. A to pisanie o selekcjonowaniu czy sortowaniu to już się pojawia w innych wątkach więc nie warto zwracać uwagi...Poza tym to selekcjonowanie czy sortowanie kojarzy mi się z II WŚ i dwoma psychopatami ludobójcami którzy też sortowali, selekcjonowali ludzi. Tylko że są osoby które uważają że nie ma wirusa, że nic się nie dzieje, że się trochę przechoruje i wróci zdrowszym do życia codziennego. Też uważam że niestety ale osoby które przeszły zakażenie Sars - Covid 2 i te które jeszcze nie są zakażone będą albo dopiero zakażone albo będą miały bardzo poważne powikłania po przejściu Koronawirusa. Ale wielu obywateli to olewa, tak po prostu. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Gość AniaJoanna

Mam w bliskiej rodzinie osobe pracujaca w szpitalu zakaznym. Leza same osoby starsze. Kilkadziesiat lozek. Maja choroby wspoltowarzyszace a przechodza to jak zwykla grype. Nikt nie umarl od kilku tygodni. Nie uwierzylam, ale wierze tej osobie. Nagrala tez filmy w tym szpitalu i jest spokojnie. Nikt z pracownikow juz w sile tego wirusa nie wierzy

Odnośnik do komentarza
Gość Gościowa
28 minut temu, Gość AniaJoanna napisał:

Mam w bliskiej rodzinie osobe pracujaca w szpitalu zakaznym. Leza same osoby starsze. Kilkadziesiat lozek. Maja choroby wspoltowarzyszace a przechodza to jak zwykla grype. Nikt nie umarl od kilku tygodni. Nie uwierzylam, ale wierze tej osobie. Nagrala tez filmy w tym szpitalu i jest spokojnie. Nikt z pracownikow juz w sile tego wirusa nie wierzy

Kup sobie bultyzaor, to uwierzysz.

Odnośnik do komentarza
Gość Ja sny gwint
W dniu 5.04.2020 o 05:48, Gość adriaa napisał:

jak to jest, czy ten koronawirus istnieje, czy to wymysł, 

Jak umrze Ci pare osob z Twojej rodziny to na pewno uwierzysz. Nie kus losu! 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2020 o 13:50, Pekala napisał:

Tu nie trzeba wiary, na istnienie wirusa są namacalne fakty.

No właśnie. Teraz świat nauczył się już niejako żyć z wirusem w tle i coraz mniej się mówi więc pewnie tymbardziej niektórzy będą te pytania zadawać..

Czemu nie można przyjąć do wiadomości że tak samo jak umierają ludzie na grypę, na malarię, na gruźlicę, itp choroby to tak samo umierają ludzie na koronawirusa. 

Nie wiem czemu mają służyć te pytania czy wierzycie w koronawirusa... tu wiara faktycznie nie ma znaczenia bo fakty mówia same za siebie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Wilczka

Nie powinno się w nic wierzyć Powinno się samemu wyciągać wnioski, szukać, pytać, obserwować Ludzie przeważnie idą jak stado owiec i jeszcze ciągną za sobą tych co ośmielają się myśleć inaczej Oj, żebyśmy się zbyt mocno nie zdziwili A strach jest tutaj kluczowy bo kto się nie boi ten jest wolny Od wszystkiego 

Odnośnik do komentarza
Gość Kombinatorzy

Prawda jest zawsze ukrywana i nikt kto nie ma wiedzieć prawdy o  świecie ,o ludziach którzy manipulują tak aby było wiarygodnie ,a dążą do celu który opracowali już dawno .Naiwni niech żyją i patrzą w telewizor i słuchają co im  wmawiają  i pokazują .Komputery = telewizja ma  niezliczone możliwości pokazania "niby prawdy" takiej jaką zaplanowano nam ludziom  pokazać .Większość ze strachu i obostrzeń czyli zakazów i nakazów pod pozorami bajek ,kłamstw potulnie  wierzą  w to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo

temat mnie nigdy nie interesował, poświęciłem jedynie kilka minut na zaczerpnięcie informacji o wirusach, jestem aspołecznym człowiekiem,  nie interesuje mnie powszechna gawędź i nurty ludzkie, wszystko co wypisują ludzie, to tylko taki hałas zgryźliwy

Odnośnik do komentarza

Nie znam nikogo kto umarł, ale znam osoby, które zachorowały, a więc wirus jest... nie wiem tylko czy aż tak śmiertelny. Podejrzewam, że przyczyną śmierci są inne choroby, a że wykryli u nich koronawirusa to przypisali śmierć wirusowi. Bo tak pasuje w czasie pandemii, bo tak kazało WHO... kto to wie tak naprawdę...

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
W dniu 30.04.2020 o 07:56, Gość jan napisał:

Jak sie czyta takie bzdety , to już wiem dlaczego u nas taka bieda i ciemnota. Niedouczony , zawistny naród. a teraz do rzeczy: Poczytaj sobie jeden z drugim ile  teraz zmarło np w Hiszpanii, Włoszech,Francji , itp. Podczas grypy nie brakowało tam   miejsca w szpitalach, nie selekcjonowano starszych, którym praktycznie pomocy już nie udzielano. A oglądałeś ciężarówki wojskowe które nocami wywoził z miasta umarłych, ??? Zwykła grypa. Puknij sie jeden z drugim w łepetynę. Juz jestescie zaifekowani tym pisowskim jadem. Długo będziemy z tego wychodzić. Pozdrawiam

Właśnie. Widziałeś, widziałeś...właśnie to masz oglądać. Trumny, pogrzeby histerie, a lemingi łykają wszystko. Gdybyś znał się na gospodarce i ekonomii to byś wiedział pewną rzecz. Ten wirus za bardzo pasuje do tego czego potrzebowały elity, rządy, bankstierzy, korporacje i wielu beneficjentów. Zapalnik kryzysu pojawił się dokładnie w momencie, gdy był potrzebny, by odreagować wszystkie linie trendu i stworzyć dokładnie tę okazje, warunki, które były potrzebny. To właśnie taka ciemnota, która przeżywa to wszystko, chłonie ten przekaz medialny i uczestniczy jest jak miód na serce tym, którym o to chodziło. Tego wirusa wykorzystano do wszystkiego co było potrzebne elitom rządzącym, w każdy możliwy sposób, z każdej strony. Gdyby nie było tych wszystkich obostrzeń, zamykania wszystkiego, granic, lotów, tych wszystkich ustaw, szumu medialnego to nawet ta hołota nie odczuła tego, że coś się dzieje. Umiera bardzo niewielki, marginalny odsetek ludzi, większość z nich jest w takim stanie, że i tak by umarli w niedługim czasie. Więcej ludzi ginie na drogach miesięcznie niż umiera na ten Covid i nikt nie zamyka dróg. Zrobili ludności wodę z mózgu, żeby elity mogły pozałatwiać swoje sprawy i wdrożyć projekty, które normalnie nigdy by nie przeszły np. poczynić znaczny postęp w likwidacji gotówki, a sama ta likwidacja jest o wiele większym zagrożeniem niż coronavirus. Moment w którym zaczniemy płacić tylko wirtualnymi środkami to będzie koniec wolności jednostki i jedno z najgorszych wydarzeń w historii ludzkości. Więc niech publika dalej ekscytuje się koroną, a w tym czasie będzie okradana z wolności. Już lepiej chyba zdechnąć. 

Odnośnik do komentarza
Gość Krystian
W dniu 8.04.2020 o 13:10, Gość IlluminNWO napisał:

Ja pier*ole... Ale jak masz ponizej 60 lat i bedziesz sobie tak beztrosko zyl to mozesz zarazic swoja babcie, dziadka, ciotke ktorzy maja 80 i moze nawet miec ich na sumieniu idioto jeden z drugim bo naogladales sie teorii spiskowych i jestes na tyle prymitywny zeby porownywac wypadek samochodowy, czy grype do koronawirusa. W calym sezonie grypowym 2017-2018 zmarlo we Wloszech 160 osob a byla to najwieksza epidemia grypy od 15 lat. Jeszcze pare dni temu na koronawirusa DZIENNIE umieralo prawie 1000 osob we Wloszech. Wczoraj (7.04) w USA 1939 zmarlo, Francja prawie 1500. Czy naprawde jest az tak glupi zeby porownywac te 2 choroby czy tylko takiego udajesz?? Wypadki samochodowe? Ale wypadkiem nie mozesz zarazic sie droga kropelkowa! Myslalem ze na dzien dzisiejszy nawet taka ciemnota jak ty juz to zauwazy ,ale widze nadal idiotow nie brakuje, ktorzy porownuja koronawirusa do: grypy, wypadkow, nowotworow, AIDSA, glodu i niewiadomo co jeszcze... Tylko ze nowotorem, czy AIDSem rowniez nie mozesz zarazic sie droga kropelkowa, czy az tak ciezko to zrozumiec?? Przepraszam wszystkich za jezyk ale juz nie wytrzymuje jak widze takie komentarze... Kupcie sobie spiskowcy kombinezon aluminiowy chroniacy przed 5G (jesli jeszcze takiego nie macie), ogladajcie dalej filmiki o Nowym Porzadku Swiata, illuminatach, wstrzykiwaniu czipow kazdemu, 5G, plaskiej ziemii i co tam jeszcze pewnie wyznajecie, ukryjcie sie jak najdalej, ale prosze was: DLA DOBRA OGOLU, NIE WYPISUJCIE ZADNYCH SWOICH MADROSCI NA PUBLICZNYCH FORACH!

Troll propagandowy albo jesteś bezdennie tępawym i zmanipulowanym człowieczkiem. Co Ty pie*rzysz i ludzi straszysz :D olejcie tego Pana komentarz i nie dajcie się zastraszyć. Statystyki zachorowań na grype są całkiem inne niż jak podajesz a "pandemia" koronawirusa jest ściemą w celu juz nie chce mi soę wymieniać. Przese wszystkim nie szczepcie się. I żyjcie jak żyliście do momentu tego cyrku. Troche tylko poczytajcie a nie trzeba byćwielce mądrym aby zrozumieć o co tu chodzi. Nie wierzcie mediom bo one są od manipulowania i zastraszania Was. Chyba nie chcecie skonczyc jak wielce mądry Pan ktory sientak boi korona wirusa hahahaha :D Jeśli nie trollujesz to zamknij się i siej paniki. Najlepiej się zamknij w domu noś maseczke i tam nie wychodz do nikogo. Aby jak najmniej takich naiwnych głupich ludzi bo nędznie to widze z tak tępymi ludzmi...

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Znam osoby które zachorowały, cóż nie ma sensu przekonywac kogoś że Covid 19 istnieje, to bez sensu. Natomiast faktem jest że statysyki nie obejmują wszystkich ludzi zakażonych, i nie wiadomo jeszcze ilu z tych ludzi zakażonych umrze. Teraz zaczyna wiecej dzieci chorować. W Polsce powołując się na statystyki fala zakażeń i umieralności nie maleje w porównaniu do innych Państw gdzie Covid 19 szaleje. W Polsce utrzymuje się na tym samym poziomie już długi czas. Natomiast teraz zastanawiam się że w momencie gdy granice zostaną otwarte, będzie znowu duzy przepływ ludzi z południa do Polski i z Polski do krajów południa ale także z innych Państw gdzie jest największa zachorowalność i umieralność. Faktem jest że najwieksza umieralność w Polsce to osoby które mają inne choroby współistniejące. Ale mimo wszystko nie można ignorować faktu że na Covid 19 zmarło ponad 900 osób, z kolejnych zakażonych umrą jeszcze następne. A na jesieni może być o wiele gorzej. Nie mogę napisac że to pic na wodę, kłamstwo i Covid 19 nie istnieje. Bo to że istnieje i ludzie na niego umierają widać i  w Polsce i w innych Państwach. Nie każdy musi znać osoby które są zakażone lub umarły, ale te osoby są. Mogą same nie wiedziec że sa zakażone i roznosić wirusa dalej. Właśnie przez brak ochrony na twarz i brak higieny.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Nie chodzi o to czy istnieje czy nie. Chodzi o celowe zrobienie z niego histerii, precyzyjnie opracowanej. Równie dobrze można by zrobić ją z czegoś innego. Gdyby nie ta cała histeria to nawet byście nie zauważyli, że coś się dzieje. Więcej szkód i ofiar dla takich ludzi jak wy i ja będzie przez te wszystkie obostrzenia, blokady, przepisy i cały ten bajzel wokół tego, który został zrobiony celowo. Po prostu coś znaleźli i wykorzstali to. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...