Skocz do zawartości
Forum

Czy wierzycie w tego koronawirusa?


Gość adriaa

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje. Jestem diagnostą laboratoryjnym, więc wiem. Z moich informacji wynika, że nie ma już ochrony zdrowia. Było źle, a teraz po prostu nie ma opieki. Szpitale są pełne, ludzie będą umierać w domu. A wystarczyłoby trochę uczciwości, trochę szacunku do innych, trochę zapobiegliwości. Sami przedłużamy agonię tego świata. Gdyby dostępne powszechnie były testy, do tego pomiar temperatury, maski, można by zapanować nad sytuacją. Poza tym podkreślę jeszcze raz uczciwość. Źle się czuję, to sprawdzam co się dzieję. Dodam, że pracuję w masce, fartuchu, rękawiczkach i myję ręce wiele, wiele razy. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.04.2020 o 06:48, Gość adriaa napisał:

jak to jest, czy ten koronawirus istnieje, czy to wymysł, by zniszczyć ludzkośc i zwykłe przeziębienie? Wszędzie tylko koronawirus i koronawirus, a nie znam nikogo, kto znałby choć jedną osobe na to chora, więc jak to jest, skoro to niby taka obecnie plaga?

Ja przeszłam covida przed świętami. Ten artykuł jakby o mnie. Saturacja momentami 55. Byłam 16 dni w szpitalu a mój mąż 8.

Niestety to wszystko jest prawdą 

Odnośnik do komentarza

Koronawirusy były, są i będą.  Nie ma natomiast pandemii... wynika to jasno z danych statystycznych. Liczba zakażeń podawana jest na podstawie wyników testów, których ponad 70% daje wyniki fałszywie pozytywne. Ludzie przechodzą grypę, przeziębienie, czasami bardziej czasami mniej.. i to właśnie te infekcje identyfikowane są jako objaw zarazy... Gdyby zrobiono testy w 2019 roku albo wcześniej byłoby podobnie. W samej Polsce w sezonie co roku na grypę (oficjalnie) choruje ok 4-5 mln osób. Ktoś w końcu wpadł na pomysł aby ogłosić pandemię.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Janek napisał:

Koronawirusy były, są i będą.  Nie ma natomiast pandemii... wynika to jasno z danych statystycznych. Liczba zakażeń podawana jest na podstawie wyników testów, których ponad 70% daje wyniki fałszywie pozytywne. Ludzie przechodzą grypę, przeziębienie, czasami bardziej czasami mniej.. i to właśnie te infekcje identyfikowane są jako objaw zarazy... Gdyby zrobiono testy w 2019 roku albo wcześniej byłoby podobnie. W samej Polsce w sezonie co roku na grypę (oficjalnie) choruje ok 4-5 mln osób. Ktoś w końcu wpadł na pomysł aby ogłosić pandemię.

Powiedział, co wiedział?

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzej

Skad sie biora tacy plaskoziemcy? Oczywiscie pomijam tych, ktorzy trolluja za kopiejki, bo wiadomo skad. Pytam o tych, ktorzy bezmyslnie powtarzaja te glupoty. 2+2 tez kwestionujecie, bo youtube albo jakims "wiarygodnym" blogspocie ktos poddal to w watpliwosc? 

Masakra :)

Odnośnik do komentarza

Witam  wszystkich

ostatnio  dowiedzialam sie ze przeszłam koronowirusa ,ale nie wiem kiedy  mogę sie tylko domyslać.

kłucie w uchu ,które mam bardzo często (zapalenie ucha)  zapchany nos  i woda z nosa czasami  (uczulenie na koty)

z bliskich którzy byli chorzy,  ludzie  po 60  ,grypa-cowid  na 26 osób- 6 chorych w tym babcia 85 letnia.ma sie dobrze

u mnie z domowników nikt się nie zaraził   ode mnie , a miałam  kontakt  bliski z 4 osobami  w tym osoba 82 lata.

u sąsiadów młody czlowiek chory  ,kontakt  z 7 osobami nikt nie zarażony w tym człowiek z  chłoniakiem

mogłabym jeszcze kilka faktów przedstawić. w tym  cukrzycy i sercowcy.

I CO MAM SIĘ SZCZEPIĆ

P.S. maseczkę nosiłąm zawsze ,jeżeli zaraziłam sie od tego człowieka co myślę  ,to maseczki możemy sobie wsadzic gdzieś

Odnośnik do komentarza

Różnie to bywa. Nie wiadomo też do końca czy faktycznie miałaś wirusa bo testy bywają niewiarygodne. 

Ja znam dwie rodziny dwupokoleniowe, w których od jednego domownika wszyscy się zarazili, mieli objawy, w tym dwie osoby starsze ciężko przechodziły. 

A czy się szczepić czy nie, to indywidualna sprawa. 

Odnośnik do komentarza

Witam  wszystkich

ostatnio  dowiedzialam sie ze przeszłam koronowirusa ,ale nie wiem kiedy  mogę sie tylko domyslać.

kłucie w uchu ,które mam bardzo często (zapalenie ucha)  zapchany nos  i woda z nosa czasami  (uczulenie na koty)

z bliskich którzy byli chorzy,  ludzie  po 60  ,grypa-cowid  na 26 osób- 6 chorych w tym babcia 85 letnia.ma sie dobrze

u mnie z domowników nikt się nie zaraził   ode mnie , a miałam  kontakt  bliski z 4 osobami  w tym osoba 82 lata.

u sąsiadów młody czlowiek chory  ,kontakt  z 7 osobami nikt nie zarażony w tym człowiek z  chłoniakiem

mogłabym jeszcze kilka faktów przedstawić. w tym  cukrzycy i sercowcy.

I CO MAM SIĘ SZCZEPIĆ

P.S. maseczkę nosiłąm zawsze ,jeżeli zaraziłam sie od tego człowieka co myślę  ,to maseczki możemy sobie wsadzic gdzieś

Odnośnik do komentarza

miałam robiony test na przeciwciała  przeciwko białku szczytowemu z krwi   i  mam  w ten test nie wierzyc?

wyszedł dodatni ,wirus jest  na pewno czy tylko AZ taki jak go malują.trudno się w tym połapać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Pojętny

Sławny Delta, straszny z Indii przybył gdzie pogrom zrobił. Straszak na łatwowiernych, ogłupiacz dla nierozumnych. A tym czasem stosunek zakażeń do śmierci w Indiach wynosi 1,33. Przy czym ja się rozpisujecie zrobił tam pogrom i jest mega, mega zakaźny. A w Polsce gdzie delty ponoć nie ma prawie w cale, a ogniska zostały opanowane przez super działania rządu, ten samo stosunek zakażeń i zgonów wynosi 2,61. Tak na szybkiego policzone z proporcji. Czego ludzie nie rozumiecie? Polska 38mln mieszkańców, Indie 1,4 mld mieszkańców. Ale to nie tam śmiertelność jest większa tylko w Polsce 2x większa i to przy rzekomym braku Delty.

Odnośnik do komentarza

Koronawirus to taka mała menda która czai się w człowieku co stoi obok. Jak na ciebie skoczy to można cierpieć albo się przekręcić. Kto chce to się szczepi. To taki swoisty miraż bezpieczeństwa. Ale czy rzeczywiście ?

Brakuje mi rządowych statystyk jaki procent zaszczepionych choruje i umiera. Z Polski i innych krajów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...