Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość m...5

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, czy jest jakaś możliwośc ciąży w tym przypadku? Zrobiłam chlopakowi loda, połknęłam wszystko, później się odwróciłam położyłam rękę na blacie samochodu, leżeliśmy trochę, dotykałam jego pleców ,później wytarlam rękę która robiłam mu Loda w bluzę. Ubierałam majtki, starałam się ubrać bezpiecznie, lewa ręka dotknęłam chyba środka majtek ale lewą ręka nic mu nie robiłam, prawa trzymałam brzegi majtek. Ubrałam się polezelismy i zrobilam mu kolejnego loda, byłam w majtkach. On leżał na plecach, ale ostetcznie nie doszedł. Następnie dotknął go i później strzelał mi palcami w piersii i dotknął mojego uda.Zaczęliśmy się ubierać. Prawa rękę dotykałam jego spodni i bluzki jeszcze w celu wytarcia. Później ubrałam swoją bluzkę i swoje spodnie. Chce mieć pewność, ze w tym przypadku nic mi nie grozi, ponieważ od razu jak wróciłam do domu dostałam brązowego plamienia. Dodam, ze palcówka była dość agresywna w momencie kiedy byłam „sucha”. Czy to mogą być urazy mechaniczne czy mam się o co bać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...