Skocz do zawartości
Forum

Plastyka brzucha Kraków


Gość Rominste

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam na konsultacji u pani doktor Raczkowskiej: https://www.raczkowska.pl/

1.musze schudnac bo plastyka nie da efektow, poniewaz tluszczu jest za duzo na calymbrzuchu i nawet odessanie czesci srodkowej nie pomoze bo zostaje jeszcze czesc podpiersiowa
2. bedzie odsysanie boczkow podczas zabiegu (o ile po schudniecuiu beda jeszcze) (happy
3. lepsza w moim przypadku bedzie pelna plastyka ale....
wszystko sie okaze jak zrzuce te nadprogramowe 10KG

Jestem jednak totalnie zdecydowana jeśli chodzi o wykonanie zabiegu. 

Odnośnik do komentarza

Brzuch operowałam u dr Boligłowy po sporym odchudzaniu i przyznam, zę efekty są bardzo zaskakujące - pozytywnie. Nie jest to moze opcja przyjemna i łatwa, wymaga sporej determinacji i wytrwałości -  w ońcu obejmuje ona spory kawałek ciała, ale warto!

Odnośnik do komentarza

Ja byłam na plastyce brzucha u dr Michała Knakiewicza z Knackclinick we Wrocławiu i u mnie spisał się świetnie. To kompetentny chirurg, który wie co robi, ma doświadczenie i już na konsultacji bardzo go polubiłam. Jest skrupulatny, na konsultacji można się z nim dogadać bez problemu, on wszystko opowiada ze szczegółowością, umie doradzić, sam zabieg przebiegł pomyślnie, plastyka jest w pełni udana, polecam go serdecznie. 

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam abdominoplastykę w klinice w Polanicy-Zdroju, u dr Łątkowskiego i bardzo serdecznie go polecam.  Miałam nadmiar skóry po tym jak schudłam ponad 50kg i musiałam ją jakoś usunąć. Mój chirurg jest świetny, brzuch mam teraz napięty, nadmiar skóry jest usunięty, blizna się ładnie zagoiła, w stroju kąpielowym nic nie widać. Efekt jest przepiękny, cenowo wyszło korzystnie, a chirurg się spisał super, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Polecam warszawską klinikę L’experta. Wielokrotnie korzystałam z zabiegów u dr Marka Wasiluka. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że wyleczył mnie z kompleksów nierównomiernej i asymetrycznej figury ☺ Schudłam 20kg i jestem teraz bardzo szczupłą osobą, ale… oponka i boczki pozostały. Dzięki zabiegom EMFIT i ciepłym laserem kłopot został zniwelowany na tyle, że zaczęłam siebie po prostu akceptować ☺ Poza tym korzystam z różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych, a ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad wolumetrią ☺ 

Odnośnik do komentarza

Ja wybieram się do dr Keller-Skomskiej, ponieważ mam problem z wydętym brzuchem przez pochewki po ciąży. Ona jest specjalistką w tego rodzaju zabiegu, jestem w kontakcie z 4 dziewczynami po operacjach i są bardzo zadowolone. Jeszcze nie ustaliłam terminu, ale ciągle oglądam jej stronę, bo ma dużo zdjęć, więc można zobaczyć co i jak, no i dokładnie opisuje mój problem. Chciałam termin na jesień, bo trzeba chodzić w pasie, ale może jeszcze dam radę w kwietniu. Trzymajcie kciuki!???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...