Skocz do zawartości
Forum

Wczesna ciąża w czasie epidemii - badania


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałam się zapytać czy mam się niepokoić. Niedawno dowiedziałam się że jestem w ciazy. Jestem w 6 tygodniu (Staralismy sie bardzo dlugo i jak odpuścilismy to się udalo)  I nikt w najbliższym czasie nie chce mnie zbadać. Wiem, że teraz trzeba uważać na koronawirusa, ale ja się niepokoje. Nie wiem czy to jest pojedyncza ciąża, czy serduszko bije, czy to nie jest ciąża pozamaciczna. Biorę witaminy, dbam o siebie. Wiem że mogę z badaniami poczekać jeszcze ok 3 -4 tyg. Ale jak te całe szaleństwo się wydłuży do maja albo czerwca i nikt nadal nie będzie chciał mnie zbadać to nie wiem co o tym myśleć. Dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

W tej sytuacji muszisz napisać sobie na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacje w czasie epidemii. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i otrzymasz instrukcję lub termin wykonania badań. Ja tez omawialam problem to jest jedyna szansa na kontakt z lekarzem teraz

Odnośnik do komentarza
Gość Zakłopotana

witam

mam pytanie gdyz niedawno okolo 1,5 tygodnia temu zrobilam test ciazowy ktory okazal sie pozytywny. A od 4 dni pokazuje mi na tescie owulacyjnym owulacje. Czy jest wszystko w porzadku. Nie mam jeszcze dzieci wiec sie martwie

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

W tej sytuai muszisz napisać sobie na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacje w czasie epidemii. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i otrzymasz instrukcję lub termin wykonania badań. Ja tez omawialam problem to jest jedyna szansa na kontakt z lekarzem teraz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...