Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kuly

Ćwiczenie w domu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Od dłuższego czasu zmagam się z nadprogramowymi kilogramami i złym wyglądem sylwetki, do tego jeszcze dochodzą różne problemy dnia codziennego i szukam czegoś fajnego, żebym mogła ćwiczyć w domu. 
Może coś pomożecie.

Widzę tu jakiś filmik, który wstawiła Alinka91, więc dziś może zrobię sobie te ćwiczenia.
Od razu bym chciała się dowiedzieć może czegoś więcej o tym laBonitafit, możesz mi proszę coś podpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alice27

Na YT jest mnóstwo przeróżnych filmików. Ja sobie z tym ćwiczę, nie wydaje nic na jakieś ćwiczenia online. Jedyny moj koszt to strój do ćwiczeń w domu, bo jednak dużo wygodniej się ćwiczy niż w dresie lub ciuchach po domu. Dlatego się zaopatrzyłam właśnie w leginsy, koszulkę i odpowiednie buty. Wszystko sobie zamówiłam z neta, a konkretnie z http://perfektsport.pl/, bo znalazłam w super cenach wszystko, co było mi potrzebne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Kudi7,

Jeśli sama sobie nie potrafisz dobrać jakiegoś planu treningowego, który przyniesie odpowiedni skutek, to polecam Ci z całego serca. Są tam naprawdę fajne ćwiczenia. Do tego możesz sobie wykupić dietę. Wszystko jest układane pod Twoje cele.
Jeśli się zdecydujesz daj znać, czy Ci się podoba 😉

Trzymam kciuki za Ciebie 😙

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.08.2020 o 14:26, Alinka91 napisał:

Cześć Kudi7,

Jeśli sama sobie nie potrafisz dobrać jakiegoś planu treningowego, który przyniesie odpowiedni skutek, to polecam Ci z całego serca. Są tam naprawdę fajne ćwiczenia. Do tego możesz sobie wykupić dietę. Wszystko jest układane pod Twoje cele.
Jeśli się zdecydujesz daj znać, czy Ci się podoba 😉

Trzymam kciuki za Ciebie 😙

Cześć, postanowiłam zaryzykować 😉 
Po odesłaniu maila z odpowiedziami dostałam fajnie ułożony plan treningów więc zaczęłam działać 😄
Czuję mięśnie w miejscach, w których nigdy wcześniej nie czułam 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezbędnikiem ćwiczeń w domu jest odpowiednia mata, ja zakochałam się w tej od https://carpatree.com/pl, jestem na prawdę mile zaskoczona jakością.  Ponad to znajdziesz u nich stroje sportowe, a wiaodmo,że to niezbędnik każdego świra sportowego. Ja polecam z czystym sumieniem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...