Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenie w domu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Od dłuższego czasu zmagam się z nadprogramowymi kilogramami i złym wyglądem sylwetki, do tego jeszcze dochodzą różne problemy dnia codziennego i szukam czegoś fajnego, żebym mogła ćwiczyć w domu. 
Może coś pomożecie.


Widzę tu jakiś filmik, który wstawiła Alinka91, więc dziś może zrobię sobie te ćwiczenia.
Od razu bym chciała się dowiedzieć może czegoś więcej o tym laBonitafit, możesz mi proszę coś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza

Na YT jest mnóstwo przeróżnych filmików. Ja sobie z tym ćwiczę, nie wydaje nic na jakieś ćwiczenia online. Jedyny moj koszt to strój do ćwiczeń w domu, bo jednak dużo wygodniej się ćwiczy niż w dresie lub ciuchach po domu. Dlatego się zaopatrzyłam właśnie w leginsy, koszulkę i odpowiednie buty. Wszystko sobie zamówiłam z neta, a konkretnie z http://perfektsport.pl/, bo znalazłam w super cenach wszystko, co było mi potrzebne. 

Odnośnik do komentarza

Cześć Kudi7,

Jeśli sama sobie nie potrafisz dobrać jakiegoś planu treningowego, który przyniesie odpowiedni skutek, to polecam Ci z całego serca. Są tam naprawdę fajne ćwiczenia. Do tego możesz sobie wykupić dietę. Wszystko jest układane pod Twoje cele.
Jeśli się zdecydujesz daj znać, czy Ci się podoba ?

Trzymam kciuki za Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2020 o 14:26, Alinka91 napisał:

Cześć Kudi7,

Jeśli sama sobie nie potrafisz dobrać jakiegoś planu treningowego, który przyniesie odpowiedni skutek, to polecam Ci z całego serca. Są tam naprawdę fajne ćwiczenia. Do tego możesz sobie wykupić dietę. Wszystko jest układane pod Twoje cele.
Jeśli się zdecydujesz daj znać, czy Ci się podoba ?

Trzymam kciuki za Ciebie ?

Cześć, postanowiłam zaryzykować ? 
Po odesłaniu maila z odpowiedziami dostałam fajnie ułożony plan treningów więc zaczęłam działać ?
Czuję mięśnie w miejscach, w których nigdy wcześniej nie czułam ?

Odnośnik do komentarza

Cześć, najlepsze ćwiczenia w domu to z pewnością: 

  • brzuszki
  • przysiady
  • pompki
  • podskoki 
  • skłony 
  • skippingi 
  • podskoki
  • ćwiczenia z hantlami 

Można jeszcze ćwiczyć z niedrogim sprzętem i matą do ćwiczeń. Tu z pomocą przychodzą różne akcesoria na trening w domu. Może to być skakanka, kostka do jogi, hantle, gumy treningowe lub oporowe i inny sprzęt do ćwiczeń. Sam preferuję ćwiczenia ze skakanką. Dzięki niej możesz zrobić bardzo fajny trening cardio. Ćwiczeń jest cała masa. W domu na pewno uda Ci się przeprowadzić kompleksowy trening. 

Odnośnik do komentarza

Prowadzisz firmę i szukasz atrakcyjnego miejsca do pracy, a może profesjonalistów, któzy pomogą ci w zarządzaniu pocztą, monitorowaniu i wprowadzaniu do KRS zmian danych w spółce lub w tworzeniu uchwał czy sprawozdań ze spotkań współników, a może jedynie wykwalifikowanej pomocy sekretarskiej lub księgowej czy prawnej? Wszystko to znajdziesz w Optioffice biura serwisowane https://optioffice.pl/biura-serwisowane

Odnośnik do komentarza

Kilka miesięcy temu dosłownie podjąłem decyzję o uzupełnieniu domowej siłowni i skorzystałem z tego katalogu https://www.k-sport.com.pl. Rozszerzałem później stopniowo o to, czego mi brakowało do robienia formy, jak na zwykłej siłowni i ogarnąłem. Ławeczka, hantle to już jeden z wystarczających zestawów, żeby większość rzeczy zrobić, a już nie mówię o drążkach, czy innych wolnostojących konstrukcjach z taśmami.

Odnośnik do komentarza

Co do jakości to faktycznie potwierdzam, że firma K-Sport ma świetnej jakości sprzęty w swojej ofercie i będzie można na nich liczyć. Kupowałem ostatnio u nich poręcze do ogrodu i dla dzieci stelaż pod bocianie gniazdo i wszystko wykonane bardzo solidnie, metalowe elementy wysokiej jakości, raczej tutaj nie ma obaw, że może dojść do jakiegoś niebezpiecznego wypadku. Pod tym kątem zdecydowanie ta oferta wypada bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Patrzcie na to - https://www.hop-sport.pl/tasmy-i-gumy-do-cwiczen/

Gumy do ćwiczeń robią kolosalną robotę, u mnie zmiana jest diametralna i to można uzyskać w miarę szybko. Tutaj plus jest taki, że można wykonać prawie każdą aktywność, którą się zna z siłowni. I to już powoduje, że różnica jest naprawdę duża. Dbajcie o systematyczność  - będzie lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...