Skocz do zawartości
Forum

Cukrzyca


Gość ZKuba36

Rekomendowane odpowiedzi

Uzupełnienie mojej wypowiedzi z dnia 21 marca 2020r, godz. 14:45 ( proponuję wcześniej przeczytać tamtą wypowiedź).

Uzupełnię tę część mojej diety, której nie dopisałem w poprzedniej wypowiedzi. Przypomnę, że całe moje postępowanie zamknęło się w okresie 3-4 miesięcy, po stwierdzeniu u mnie stanu przed cukrzycowego.

W sumie w okresie mojej 3-4 miesięcznej kuracji zjadłem ok. 7 kg krówek, ok. 25 tabliczek miękkiej czekolady o smaku toffi, nieco ponad 1kg miodu spadziowego z drzew iglastych (nie więcej niż 1 łyżeczka dziennie) i zwiększyłem słodzenie herbaty do 3 łyżeczek cukru na szklankę pijąc ok. 6 szklanek herbaty dziennie. Cały czas zajadam ciastka, pączki, faworki, ptasie mleczko i inne słodkości, bo lubię. Oto cała moja "cudowna" dieta i nie rozumiem dlaczego lekarze nie znają podstawowych zasad równowagi chemicznej i przekory opisanych przez chemików francuskich Le Chateliera i Brauna.

Dla przypomnienia: moje okazjonalnie robione pomiary glukozy na czczo wahały się w granicach 106-108 mg/dl. (były namowy o podjęcie leczenia).

2014-11-07: na czczo 108mg/dl; 1h po 75g glukozy: 237mg/dl (norma <180); 2h po 75g glukoza 183mg/dl (norma <140). Zastosowałem moją metodę leczenia.

2015-11-06: na czczo 94mg/dl; 2h po posiłku: 109mg/dl Wszystko w normie. Chyba jestem jedyną osobą na świecie która wyszła z zagrożenia cukrzycą !!!

2019-08-19: na czczo 91 mg/dl !!!

Wszystko jest proste jak budowa cepa a lekarze robią z cukrzycy chorobę XXI wieku !!!

Jestem trochę leniwy i mam wkrótce 84 urodziny ale myślę, że wkrótce napiszę o cukrzycy I stopnia. Profesorowie medycyny, bójcie się już teraz !!!

 20-04-02                                                                                                                                                                 mgr Zbigniew Kubasik

Odnośnik do komentarza
Gość Cukrzyk od 40lat

Trzeba uważać aby nie spadał cukier poniżej 60 mg.,gdyż można wpaść w ogromne problemy z koordynacją i doprowadzić się do drgawek z utratą przytomności.Nie powinno się doprowadzać również do zbyt wysokich poziomów tzn.do wyższych niż 200 mg. które powodują niszczenie narządów i organów człowieka. Cukrzyca nie kontrolowana jest bardzo niebezpieczna. Prowadzi do wielu powikłań. Dlatego badajcie cukier i nie lekceważcie tej choroby bo może się tragicznie skończyć. Życzę wszystkim zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...