Skocz do zawartości
Forum

Problem z potencją


Gość Mireks

Rekomendowane odpowiedzi

Niewielu facetow Ci sie tutaj przyzna do tego, że ma problemy z erekcją.  A takie problemy mogą być nawet w wieku poniżej 30. Sam mam 23 lata i czasmai mam problem z erekcją chociaż jest o wiele lepiej od czasu od kiedy zacząłem brać tabletki na erekcję. Na libido jakoś mocno nie narzekam chociaż czasami było lepiej, ogolnie tylko sprzet czasami zawodził. Na początku brałem sam żeń szeń, który cos tam pomagał Potem jednak przerzuciłem się na tabletki cum on Okazały się o wiele lepsze jesli chodzi o działanie. Trzeba tylko brać je regularnie codziennie po jednej ( na początku brałem po dwie dziennie, potem przerzuciłem się na jedną dziennie). 

Odnośnik do komentarza

Nie jest to wcale takie rzadkie, nawet w tym wieku można mieć problemy z erekcją. Wiem, że Cię to stresuje bo większość mężczyzn byłaby zestresowana jakby widziała u siebie problemy z potencją. Jednak głowa do góry bo to można leczyc i to skutecznie. Po pierwsze dobra dieta i większa dawka ćwiczeń. Po drugie mozesz spróbować środków na erekcje ale poleciłabym na początek te bez recepty bo nie ma się co faszerować środkami na receptę. Dobre działanie ma power man, chociaż Tobie poleciłabym tabletki cum on. Efekt bardzo dobry, działanie również, tabletki bierzesz codziennie a erekc jest widoczny po ok miesiącu.

Odnośnik do komentarza

Mireks, stosuję z powodzeniem Maxon active. Dostaniesz w aptece bez recepty. W moim przypadku miałem problem z erekcją, który czasem pojawiał się i miałem problem ze współżyciem nawet przez kilka dni, bo nic nie pomagało. Maxon zadziałał, ale nie biorę go stale, a tylko jak potrzebuję. Nic lepszego od sildenafilu nie znadziesz. Jeżeli czujesz, że masz bardzo poważny problem to nie sukaj cudownego leku, ale udaj się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...