Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość emma

Przedłużanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość emma

Ile kosztuje i jak wygląda przedłużanie włosów szczególnie chodzi mi o przedłużanie naturalnymi włosami i czy takie przedłużanie jest najlepsze - najtrwalsze, czy bardzo może zniszczyć włosy? I czy może inny sposób jest lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matyniaka

Ja przedluzylam włosy metodą kanapkową Hairtalk i moim zdaniem jest super - taśmy są niewidoczne, a z moimi naturalnymi włosami nic złego się nie dzieje. No i ten efekt 🥰 nie pomogę Ci niestety z cena, bo fryzjerka powiedziała mi, ze jest zależna od salonu 🤷🏼‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sandra

Według mnie najlepsza metoda to hh keratin mini bondes jeśli mowa o przedłużaniu włosów 🙂 Jest długotrwała, nie niszczy naturalnych włosów i  wygląda mega dobrze! Polecam salon hollywood hair, który specjalizuje się w tej metodzie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena

Polecam Wam dziewczyny salon Gnatyshyn w Warszawie na Kasprzaka. Zgłoście się do Patrycji jest prawdziwą mistrzynią w tego rodzaju zabiegach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuza

Jesli chcecie włosy które wyglądają naprawdę naturalnie i są najwyższej jakosci to polecam salon hollywood hair! Pełen profesjonalizm, piękne włosy słowiańskie i unikatowa metoda hh keratin dzieki której w ogole nie widac, ze to włosy przedłużane:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jula

Gorąco polecam przedłużanie włosów w hollywood hair. Świetny salon, profesjonalne podejście i włosy najwyższej jakości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...