Skocz do zawartości
Forum

Dziwne sny


Gość Koko_czambo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Koko_czambo

Hej,

Czasami mam dziwne sny. Sni mi sie osoba, z która kiedys bardzo sie poklocilam i zerwalam kontakty. Sni mi sie czasami, ale uczucia w snie sa niefajne. We snie boje sie/ obawiam, ze ta osoba dowie sie m, ze jestem gdzies blisko, ze mnie zauwazy. Nie umiem tego lepiej opisac. Ale rano po przebudzeniu czuje dziwny spokoj- takie wyciszenie ( a jestem osoba nerwowa na codzień).

Wiem, ze to tylko sny. Ale moze ktos tu trudni bądź interesuje sie interpretacja snow?

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, to nie są ,,tylko" sny, sny to odzwierciedlenie naszych emocji przeżywanych na co dzień. I właśnie dlatego najlepiej samemu interpretować swoje sny, gdyż to my sami najlepiej wiemy jakie uczucia nam towarzyszą.

My co jedynie możemy ogólnie opisać dany sen. A z tego krótkiego opisu jaki podałaś można wywnioskować że najprawdopodobniej obawiasz się że ta osoba odnowi kontakt a czego Ty nie chcesz. Ulga po pobudce oznacza że cieszysz się ponieważ obawa się nie sprawdza.

Rada na przyszłość: nie przywołuj w myślach tej osoby, inaczej w pewnym momencie przyciągniesz tą osobę faktycznie. Po prostu odpuść, to najlepsze co możesz zrobić dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Koko_czambo

Ale ja bym chciala zeby ta osoba sie do mnie odezwala. Zrobila mi cos przykrego i nie poczuwa sie do tego;/.

A mysli o niej pojawiają sie spontanicznie. Czasami potrafię przez miesiac o tej osobie nie myśleć, a potem nagle mnie buerze i pojawia sie takie 2-3 dniowe intensywne myslenie.

Myslisz ze ra osoba wysyła mi energie?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Koko_czambo napisał:

Ale ja bym chciala zeby ta osoba sie do mnie odezwala. Zrobila mi cos przykrego i nie poczuwa sie do tego

To ja tu czegoś nie rozumiem... zrobiła coś złego, nie poczuwa się, ale chcesz by odnowiła kontakt. Po jakie licho?

Chcesz tego, a więc podświadomie czekasz i liczysz na to. To nic, ze akurat nie myślisz, jednak nadzieja ciągle jest. Ta osoba nic Ci nie wysyła, Ty sama sobie te wizje nakręcasz.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Ta osoba cos reprezentuje w Twojej psychice.

 I nie ona , ale Ty sie do niej zblizasz, w taki sposób by nie być zauważoną. jednoczesnie w rzeczywistosci, pragniesz by własnie ta osoba Cie zauważyła i sie np. odezwała. WIesz, sny nie kłamią. tzn, mowia o nas w pokrętny ale jednak uczciwy sposób...

 

 Zastanów sie, czy masz jkaies cechy, z ktorymi ta własnie osoba Ci siekojarzy, i czy jednak nie odczuwasz leku przed takim spotkaniem. I czy Ty lub w Twoich oczach jest cos, co uwazasz że ta osoba, nie powinna widzieć.

 zrobiłabym eksperyment i zwizualizowałabym sobie spotkanie wzrokowe z ta osoba, i przeanalizowała, uswiadomiła sobie wszystkie odczucia jkaie sie pojawiajaw  ziazku z takim wyobrażeniem.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Gość Koko_czambo

Robilam takie wizualizacje. Najczęściej czulam zal i smutek. Ta osoba mnie zranila. Chciałabym ja spotkac i przyslowiowo "napluc jej w twarz".

Wiem ze jakby doszlo do tego spotkania face to face to ta osoba uda ze mnie nue zna- jest za dumna zeby przyznać sie do bledu.

Pare tyg po tym wszystkim doslowni nocami widywalam ja na jawie w swoim pokoju. 

Potem te sny trwajace do teraz.

 

Odnośnik do komentarza

poczekaj, poczekaj

czyli Ty chcesz żeby ta osoba sie odezwała ... bo potrzebujesz .. niewiem zadość uczynienie?

Słuchaj a czy nie jest tak: ta osoba Cie zraniła , ale czujesz tez ( wbrew moze i sobie) że potrzebowałabyc coś od tej osoby otrzymac... coś mimo wszytsko od niej potrzebujesz , mimo tego zranienia. (?)

Bo wiesz w tych snach nieustannie Ty do niej podchodzisz, i miewasz serie myslenia o niej...

Odnośnik do komentarza
Gość Koko_czambo

W snach obawiam sie podejsc, boje sie ze mnie odkryje ze jestem gdzies w okolicy. 

Tak, potrzebuje zeby mi powiedzala czemu mnie zranila- jakie pobudki ta osoba kierowaly. Czemu skoro zachowala siime tal nie wporzadku, nie widzi swojej winy.

Wiem ze to czcze pragnienia i powinnam to olac i isc dalej bo ludzie sa jacy sa i nie mamy na to wplywu.

Odnośnik do komentarza

niby tak, ale jak coś wiąże  nasza energię , to trzeba wiedziec co...

 

9 minut temu, Gość Koko_czambo napisał:

W snach obawiam sie podejsc, boje sie ze mnie odkryje ze jestem gdzies w okolicy. 

I co by sie stało gdyby Cie odkryła? 

Odnośnik do komentarza

Z takich standardów, to taka natretnie śniąca sie osoba reprezentuje dla nas jakies cechyb s którymi nie mozemy sie skontaktować. 

Więc taka osoba, wzbudza w nas konflikt,  (chcemy podejśc, ale się boimy, odrzucamy, a le jednoczesnie chcemy żeby sie odezwała, chcemy  uczynic odwet.. ale na koncu potrzebujemy cos od tej osoby przyjąć)

A przyjmowanie to ostatecznie wcale nie taka prosta sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Gość Koko_czambo
7 godzin temu, Gość Agu napisał:

Z takich standardów, to taka natretnie śniąca sie osoba reprezentuje dla nas jakies cechyb s którymi nie mozemy sie skontaktować. 

Więc taka osoba, wzbudza w nas konflikt,  (chcemy podejśc, ale się boimy, odrzucamy, a le jednoczesnie chcemy żeby sie odezwała, chcemy  uczynic odwet.. ale na koncu potrzebujemy cos od tej osoby przyjąć)

A przyjmowanie to ostatecznie wcale nie taka prosta sprawa ?

Nie rozumiem. Tzn ze co?

Odnośnik do komentarza

Wiesz, uprawiam gdybanie..

 

Czesto taka "goraca osoba" tj. Taka od ktorej nie potrafimy oderwac uwagi, sni sie, wzbudza  konflikt /napiecie wiaze sie z cechamu tej osoby, ktore nie potrafimy przyjac / uznac za swoje, mamy wyparte.

Jak jest u Ciebie, nie wiem

Skojarzylo mi sie tez z tym snem, jakbys nie potrafila zajac swobodnue miejsca w przestrzeni, z e wzgledu na nia .. Bo ona cos....

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2020 o 11:23, Gość Koko_czambo napisał:

Myslisz ze ra osoba wysyła mi energie?

Nie, to Ty wysyłasz energię do tej osoby.

 

W dniu 30.03.2020 o 11:23, Gość Koko_czambo napisał:

Ale ja bym chciala zeby ta osoba sie do mnie odezwala. Zrobila mi cos przykrego i nie poczuwa sie do tego;/.

W psychologii taka postawa ma konkretne określenie: natrętne myśli.

 

14 godzin temu, Gość Koko_czambo napisał:

Tak, potrzebuje zeby mi powiedzala czemu mnie zranila- jakie pobudki ta osoba kierowaly.

A to, w ogólnospołecznym kontekście też ma konkretne określenie: ego a ściślej ujmując duże skupienie na sobie z dodatkiem zrzucania winy na ,,sprawcę".

 

14 godzin temu, Gość Koko_czambo napisał:

Ta osoba mnie zranila. Chciałabym ja spotkac i przyslowiowo "napluc jej w twarz".

Ohoho, dziecinna postawa. To ona jest ta zła, niedobra, muszę ją ukarać. A Ty pewnie ta świetna itd. Jesteś z tych co widzą winę w innych, nigdy nie w sobie. Na pocieszenie dodam że nie jesteś jedyną z tą niechybną postawą.

Odnośnik do komentarza
Gość Koko_czambo
31 minut temu, TakaJakaś7 napisał:

Nie, to Ty wysyłasz energię do tej osoby.

 

W psychologii taka postawa ma konkretne określenie: natrętne myśli.

 

A to, w ogólnospołecznym kontekście też ma konkretne określenie: ego a ściślej ujmując duże skupienie na sobie z dodatkiem zrzucania winy na ,,sprawcę".

 

Ohoho, dziecinna postawa. To ona jest ta zła, niedobra, muszę ją ukarać. A Ty pewnie ta świetna itd. Jesteś z tych co widzą winę w innych, nigdy nie w sobie. Na pocieszenie dodam że nie jesteś jedyną z tą niechybną postawą.

Wiesz- ja nie jestsm krystalicznie czysta, swoje tez mam za uszami. Przyznaje sie do tego. Ale w tej konkretnej sytuacji to nie ja zrobilam cos zlego i takie sa fakty. Jakies wyjasnienie mi sie nalezy, z samego szacunku do mnie jako do czlowieka.

Ego to raczej tej osoby zoatalo urazone.

Zeby lepiej to pojac, musialabym opisac sytuacje. Tego nie zrobie z wielu wzgledow- niby internet ale nie ma tu aninimow.

Prosilam tylko o interpretacje snu.

Odnośnik do komentarza
Gość Koko_czambo
2 godziny temu, Gość Agu napisał:

Wiesz, uprawiam gdybanie..

 

Czesto taka "goraca osoba" tj. Taka od ktorej nie potrafimy oderwac uwagi, sni sie, wzbudza  konflikt /napiecie wiaze sie z cechamu tej osoby, ktore nie potrafimy przyjac / uznac za swoje, mamy wyparte.

Jak jest u Ciebie, nie wiem

Skojarzylo mi sie tez z tym snem, jakbys nie potrafila zajac swobodnue miejsca w przestrzeni, z e wzgledu na nia .. Bo ona cos....

Moze tak jest z tym miejscem w przestrzeni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...