Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający się okres


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem to spozniający się już o 5 dni okres. Normalnie cykl trwał zawsze 28 dni i nigdy się nie spóźniał. Na poczatku marca zachorowałam  i brałam wtedy lek przeciwzapalny i przeciwbólowy oraz syrop na kaszel. Słyszałam ze niekiedy leki maja wpływ na spóźnienie się okresu, stąd tez moje pytanie czy po 3 tygodniach gdy już ich nie biorę jest możliwe ze to one są przyczyna spóźnienia okresu czy może to tylko stres którego trochę ostatnio doświadczyłam? Oczywiście nie miałam kontaktu seksualnego i nie jest możliwe ze jestem w ciąży . Zaniepokoiło mnie również to ze od wczoraj zauwazylam bardzo lekka krew z nosa. Czy to coś poważnego? Myślicie ze powinnam udac się jak najszybciej do lekarza czy poczekać jeszcze chwile a okres przyjdzie sam?

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Nie lekcewaz tego muszisz omowic to z lekarzem. W zwiazku z epidemią napisz sobie na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność

Odnośnik do komentarza

Bez przesady, poczekaj. Ja mam cyclotester i w nim zapisuję takie zdarzenia jak stres, leki, alkohol - mogące wpłynąc na rozregulowanie cyklu. Poczekaj na miesiączkę i wtedy obserwuj, czy jeszcze pojawią się jakieś komplikacje. 

Odnośnik do komentarza

Stresujesz się za bardzo. może te lekarstwa maja coś w składzie, co spowodowało przesunięcie owulacji/ rozregulowanie cyklu. Może powinnaś teraz kupić mikroskop owulacyjny afrodyta, by kontrolować cykl. Nie zaszkodzi ? ale do lekarza zaczekaj, chyba że będą dalsze komplikacje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...