Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyna, z którą jestem mnie nie kocha.


Gość Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 18 lat od ponad miesiąca spotykam się ze swoją wymarzoną dziewczyną o której względy starłem się od dawna. Na początku wszystko wydawało się być idealne i nic kompletnie nie wskazywało na to, że mógłbym być w tym związku nieszczęśliwy. Szybko poznała moich rodziców, którzy ją bardzo polubili ale powiedzieli, że jest strasznie skromna i cicha (to prawda bo jest dosyć subtelną i łagodną dziewczyną). Jeżeli chodzi o bliskość w naszej relacji to nic nie stoi na drodze abym się z nią całował ani żebym mógł czerpać z tego związku przyjemność. Jednakże od czasu kiedy byliśmy na osiemnastych urodzinach mojego przyjaciela dużo się zmieniło. Przyznaje się byłem pijany i uczucia i emocje, które wtedy odczuwałem mogły być przesadnie duże ale kiedy źle się poczułem i wyszedłem na dwór się przewietrzyć jakoś poczułem się słabiej na duszy i czułem się strasznie olewany przez swoją dziewczynę na tej imprezie (troszkę przesadzam ale miałem takie uczucie, nie że ona spędzała czas z innymi chłopakami tylko mało była ze mną). Kiedy zauważyła mnie smutnego na ławce spytała co mi jest, wtedy coś we mnie pękło i się rozpłakałem mówiąc, że bardzo ją kocham i że jest dla mnie najważniejsza na świecie. Niestety takiej odpowiedzi, którą otrzymałem nie spodziewałbym się nigdy. Powiedziała, że też jestem dla niej bardzo ważny i że jej na mnie zależy ale że mnie nie kocha. Przyznaje w tamtym momencie poczułem się jak ostatni bezwartościowy śmieć. W moim sercu od tamtego momentu jest taka pustka że to jest za przeproszeniem k**** nie do opisania. Od tamtego dnia wydaje mi się, że wszystko co dla niej robię i jak bardzo mi na niej zależy i jak bardzo się staram nie ma żadnego znaczenia i sensu. Codziennie z nią pisze i rozmawiam, na miesięcznice sprawiłem jej super prezent, z którego się bardzo ucieszyła, jednakże czuje się przez nią dalej olewany i mam wrażenie, że tylko mi zależy na tym żebyśmy byli razem... Wiele osób mówiło mi, że muszę dać jej czas bo jesteśmy razem krótko i to uczucie może się w niej dopiero pojawić ale chciałbym tylko powiedzieć, że bardzo trudno żyje i się ze świadomością, że dziewczyna, którą ja kocham nad życie nic do mnie nie czuje...

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Kacper napisał:

czuje się przez nią dalej olewany i mam wrażenie, że tylko mi zależy na tym żebyśmy byli razem... Wiele osób mówiło mi, że muszę dać jej czas bo jesteśmy razem krótko i to uczucie może się w niej dopiero pojawić ale chciałbym tylko powiedzieć, że bardzo trudno żyje i się ze świadomością, że dziewczyna, którą ja kocham nad życie nic do mnie nie czuje...

Kacper sam widzisz jak to wygląda. Była szczera i ci powiedziała że nie żywi do ciebie tego samego uczucia.  Chociaż tyle. A co do prezentu. Kto by nie chciał prezentu? 

Kwestia druga. Może z czasem pojawi się u niej miłość a może nie? Kto to wie. Być może będziesz długo czekać. A być może ona nigdy nie pokocha Cię bo traktuje cię bardziej jako przyjaciela lub kolejnego kolegę? Można tak zgadywać.

A pomysł jeszcze nad jednym. Skoro ona już wie że kochasz ja tak bardzo i jest twoja ta wymarzona to może kiedyś będziesz jej "opcja zapasową" gdyby z innymi nie wyszło? Chciałbyś tego? 

Mało jest dziewczyn równie skromnych i spokojnych którą by ci się spodobała z WZAJEMNOŚCIĄ ? 

Na koniec powiem też jeszcze jedno. Pamiętaj że do miłości nikogo nie zmusisz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...