Skocz do zawartości
Forum

Niezdiagnozowana choroba


Gość Pola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat. Od grudnia 2019 -choruje. Żeby wyjaśnić wszystkim co i jak muszę opowiedzieć całą historie choroby, wiec do rzeczy. 6.12.19r miałam 39stopni gorączki ( dała się zbić na ok 30 min), ból gardła, kaszel, katar, ogólne rozbicie- zdiagnozowano grypę. Wszystko okej, leżałam w lozku. Gorączka nadal się utrzymywała, wiec kilka dni później znowu wylądowałam w przychodni, i jak grom z jasnego nieba- angina ropna. Został przepisany mi antybiotyk- Rulid- na 5 dni. Żadnych efektów. Po 5 dniach dostałam Taromentin 1000mg- na 7 dni ( mam uczulenie na penicylinę, mimo tego dostałam taromentin) w trakcie przyjmowania leku zaczela występować biegunka. I tak ledwo mogłam przełykać przez całe gardło w ropie wiec zaczęłam tez chudnąc. Po taromentinie żadnych zmian, biegunka w dalszym ciągu. Miałam podejrzenie mononukleozy lecz test to wykluczył, ob miałam w granicach 30 i crp podobnie. Laryngolog powiedział ze to nic takiego ( no fajnie tylko nadal miałam goraczke i ból gardła) Poszłam prywatnie- dostałam kolejny antybiotyk- citax na 2 tyg. Zauwazylam ze działa. Ale biegunka coraz bardziej się nasilała. Po skończonej antybiotykoterapii moje gardło wygladalo w miarę okej. Chociaz ropa pojawiała się na kilka dni i później znikała. Na początku lutego- dostałam gorączki znowu ból gardła pobrania krwi. Ale wszystko było w normie (WBC tylko dużo poniżej normy) dostałam neosine. No i teraz karuzela! Zaczela się pojawiać krew w kale. Przeraziłam się no i położono mnie do szpitala z podejrzeniem lesniewskiego crohna. Przeżyłam gastroskopię i kolonoskopię które nie wykazały nic. Jelita czyste jak łza. Zrobiono wszystkie testy na HP, Clostridium itp. Miałam scyntygrafie, 1000 razy usg. Wypuścili mnie do domu w celu oczekiwania na rezonans, dostałam antybiotyk Xifaxan-zero efektow. I w końcu rezonans z kontrastem który wykazał zwężenie w dwunastnicy i zaciemnienie w macicy. Pisze to 26 marca 2020r. Jest lepiej ale nie jest najlepiej. Pije siemię lniane, biore od grudnia ten sam probiotyk mikroflor 32, zażywam iberogast, całymi dniami chodzę z termoforem przy brzuchu. Jem więcej, mniej boli. Za jakiś czas będę miała badanie - pasaż dwunastnicy i badanie ginekologiczne ale to za jakiś czas. Co do tego czasu? Czy ktoś ma jakieś pomysły co mi jest ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...