Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Pola

Niezdiagnozowana choroba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pola

Witam, mam 16 lat. Od grudnia 2019 -choruje. Żeby wyjaśnić wszystkim co i jak muszę opowiedzieć całą historie choroby, wiec do rzeczy. 6.12.19r miałam 39stopni gorączki ( dała się zbić na ok 30 min), ból gardła, kaszel, katar, ogólne rozbicie- zdiagnozowano grypę. Wszystko okej, leżałam w lozku. Gorączka nadal się utrzymywała, wiec kilka dni później znowu wylądowałam w przychodni, i jak grom z jasnego nieba- angina ropna. Został przepisany mi antybiotyk- Rulid- na 5 dni. Żadnych efektów. Po 5 dniach dostałam Taromentin 1000mg- na 7 dni ( mam uczulenie na penicylinę, mimo tego dostałam taromentin) w trakcie przyjmowania leku zaczela występować biegunka. I tak ledwo mogłam przełykać przez całe gardło w ropie wiec zaczęłam tez chudnąc. Po taromentinie żadnych zmian, biegunka w dalszym ciągu. Miałam podejrzenie mononukleozy lecz test to wykluczył, ob miałam w granicach 30 i crp podobnie. Laryngolog powiedział ze to nic takiego ( no fajnie tylko nadal miałam goraczke i ból gardła) Poszłam prywatnie- dostałam kolejny antybiotyk- citax na 2 tyg. Zauwazylam ze działa. Ale biegunka coraz bardziej się nasilała. Po skończonej antybiotykoterapii moje gardło wygladalo w miarę okej. Chociaz ropa pojawiała się na kilka dni i później znikała. Na początku lutego- dostałam gorączki znowu ból gardła pobrania krwi. Ale wszystko było w normie (WBC tylko dużo poniżej normy) dostałam neosine. No i teraz karuzela! Zaczela się pojawiać krew w kale. Przeraziłam się no i położono mnie do szpitala z podejrzeniem lesniewskiego crohna. Przeżyłam gastroskopię i kolonoskopię które nie wykazały nic. Jelita czyste jak łza. Zrobiono wszystkie testy na HP, Clostridium itp. Miałam scyntygrafie, 1000 razy usg. Wypuścili mnie do domu w celu oczekiwania na rezonans, dostałam antybiotyk Xifaxan-zero efektow. I w końcu rezonans z kontrastem który wykazał zwężenie w dwunastnicy i zaciemnienie w macicy. Pisze to 26 marca 2020r. Jest lepiej ale nie jest najlepiej. Pije siemię lniane, biore od grudnia ten sam probiotyk mikroflor 32, zażywam iberogast, całymi dniami chodzę z termoforem przy brzuchu. Jem więcej, mniej boli. Za jakiś czas będę miała badanie - pasaż dwunastnicy i badanie ginekologiczne ale to za jakiś czas. Co do tego czasu? Czy ktoś ma jakieś pomysły co mi jest ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...