Skocz do zawartości
Forum

Krostki na żołędzi penisa


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, czy takie bardzo małe krostki na żołędzi penisa mogą być oznaką jakiejś infekcji. W sumie nawet trudno określić mi jak długo je mam, nie swędzą, nie pieką, nie bolą. Są białe, bardzo drobne, próbowałem nawet zrobić zdjęcie ale nic nie było widać, bo obraz jest nieco rozmazany. Wyraźniej widoczne jak żołądź jest powiększony podczas erekcji. Mam te krostki zgrupowane w trzech skupiskach, nie zauważyłem żeby ich przybywało lub ubywało. Jakieś pół rok temu byłem u urologa bo generalnie mam sporo krostek na penisie ale one wszystkie to były jakiejś rzeczy niezwiązane z chorobą typu prosaki. Lekarz oglądał też żołądź penisa i mówił, że wszystko jest w porządku ale nie jestem pewien czy wtedy już te krostki miałem czy nie, z resztą czasem trzeba się przyjrzeć żeby je zauważyć. 

Odnośnik do komentarza

Może masz kłykciny? Z takim problemem najlepiej się udać do chirurga, albo zaleci leczenie albo po prostu wytnie te kłykciny raz na zawsze, całkiem fajny zabieg własnie zrobili mi w Szpitalu Mazovia, totalnie bezboleśnie i szybko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...