Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zxcvbnm

Tabletka po

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zxcvbnm

Witam, 10 marca przyjęłam tabletkę po, wczoraj planowo powinnam dostać miesiączkę, nie dostałam. Zdaję sobie doskonale sprawę, że tabletka po ma skutki uboczne i działa tak, że przesuwa owulację. Mam jednak pytanie, czy dotyczy to tylko pierwszego cyklu, czy mogą być komplikacje w następnych również?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

Sama po zazyciu tabletki mialam krwawienie po okolo 5 dniach, nastepnie dosc dluga przerwe (ok. 40 dni), potem okres pojawial sie szybciej niz zwykle (28-dniowe cykle), obecnie wszystko wrocilo do normy i cykle sa ok 34 dni, jak przed zazyciem tabletki. Daj organizmowi troche czasu i wszystko powinno wrocic do normy. U mnie trwalo to 4 miesiace. Jesli sie niepokoisz idz do ginekologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...