Skocz do zawartości
Forum

Tabletka po


Gość zxcvbnm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 10 marca przyjęłam tabletkę po, wczoraj planowo powinnam dostać miesiączkę, nie dostałam. Zdaję sobie doskonale sprawę, że tabletka po ma skutki uboczne i działa tak, że przesuwa owulację. Mam jednak pytanie, czy dotyczy to tylko pierwszego cyklu, czy mogą być komplikacje w następnych również?

Odnośnik do komentarza

Sama po zazyciu tabletki mialam krwawienie po okolo 5 dniach, nastepnie dosc dluga przerwe (ok. 40 dni), potem okres pojawial sie szybciej niz zwykle (28-dniowe cykle), obecnie wszystko wrocilo do normy i cykle sa ok 34 dni, jak przed zazyciem tabletki. Daj organizmowi troche czasu i wszystko powinno wrocic do normy. U mnie trwalo to 4 miesiace. Jesli sie niepokoisz idz do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

z czasem wszystko powinno wrócić do normy, ale organizm potrzebuje - powtórze się - czasu. szkoda go tak obciążać, lepiej przemyśl kwestię normalnej antykoncepcji. ja sobie chwalę belarę, moje tabletki anty. muszę tylko pamietać by codziennie brać jedną pigułkę o stałej porze i z głowy 

Odnośnik do komentarza

ja na szczęście zrobiłam zapas mojej antykoncepcji vines, dzięki której wiem, ze jestem bezpieczna i jest wszystko ok, naprawdę. Awaryjną tez mam na wszelki wypadek ale tylko po to, jakbym zapomniała wziąć vines, bo wiadomo róznie może byc :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...