Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Boże żeby to nie byl rak

Czy jest opcja że mam raka penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Boże żeby to nie byl rak

Witam jestem zaniepokojony moim penisem gdyż ostatnio na na skórze w połowie długości penisa pojawiła mi się wypukłośc która jest w środku lekko biała nie boli mnie to w żaden sposób próbowałem to wycisnąć w pierwszy dzień się udało i wygladalo jak pryszcz ale z czasem zaczynam sie nie pokoić gdyż jest to twarde i bardzo sie boje że to moze być góz po 2 dniach nic sie nie zmieniło odnośnie wielkości tej wypukłości która jest dosyć sporych rozmiarów strasznie się martwię proszę o szybką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Siemka

Nie można mieć raka penisa co najwyżej jąder radze udać się do lekarza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gość Siemka napisał:

Nie można mieć raka penisa co najwyżej jąder radze udać się do lekarza. 

Tylko że wypukłość znajduje się w połowie długości penisa i nie ukrywam martwi mnie to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Maciek69 napisał:

Tylko że wypukłość znajduje się w połowie długości penisa i nie ukrywam martwi mnie to

Jeśli to cie tak bardzo martwi najlepiej idź do lekarza on ci napewno powie nie ma czegoś takiego jak rak penisa co najwyżej jąder ja więcej w sumie nie moge poradzić bo nigdy czegoś takiego nie miałem ale radze nie wyciskać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Gość Siemka napisał:

Nie można mieć raka penisa co najwyżej jąder radze udać się do 

Mam pytanie można tu wysylac zdjęcia swoich dolegliwosci i jest szansa ze zobaczy to jakis lekarz wiem chce isc do lekarza ale z powodu koronawirusa jest to nie możliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest chyba możliwość skontaktowania się z lekarzem ma tej w prawym gornym rogu poszukaj dobrze a znajdziesz 🙂 mam nadzieję ze pomogłem 

• Dziękuje 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...