Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magdalena 1990

Daj mi Boze wiecej psychiki.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena 1990

Witam długo mnie tu nie bylo ogarnialam się po rozstaniu z T. Miesiąc temu oswiadczylam mu ze to koniec ze nie chce zyc z nim w świecie fikcji pustych obietnic. Bardzo się zdziwil oj bardzo. Jednak mimo tego miesiąca od rozstania on nie daje mi spokoju wmawia romanse zdrady ze mi nie ufa ze ktos mnie ruc.. A. Ze on zasługuje na miłość ze przez miesiąc wiele się wydarzyło ze juz milosc jego do mnie znikla bo to tyle czasu minęło. (zapomnial jak dla matki na 3m mnie zostawil) ze sie zachlysne wolnoscia. Pisal ze jego ojciec mu wspolczuje ze go zostawilam dla bogatszego Wcale nie prawda  T tak jakby przytaknął ojcu ze to ja taka szma.. Ta(nie przyznał sie co sam robi) jestem i teraz mi pisze ciągle ze on wie pewien jest ze musi sie bic z myslami kto mnie ruch.c. A ja naprawdę z nikim się nie spotykam. Ze on kocha mojego syna ze będzie mi pomagać ale nie wroci. Ze dopiero jak sobie wszystko ulozy w głowie to może wroci. Boze ja zwariuje czuje się jak w cyrku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Gość Magdalena 1990 napisał:

Witam długo mnie tu nie bylo

W takim razie, szkoda, że nie piszesz w starym wątku, bo trudno dokładnie Cię skojarzyć. 

12 godzin temu, Gość Magdalena 1990 napisał:

Boze ja zwariuje czuje się jak w cyrku. 

To dlaczego go nie zablokujesz lub nie zmienisz nr telefonu? 

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...