Skocz do zawartości
Forum

Daj mi Boze wiecej psychiki.


Gość Magdalena 1990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena 1990

Witam długo mnie tu nie bylo ogarnialam się po rozstaniu z T. Miesiąc temu oswiadczylam mu ze to koniec ze nie chce zyc z nim w świecie fikcji pustych obietnic. Bardzo się zdziwil oj bardzo. Jednak mimo tego miesiąca od rozstania on nie daje mi spokoju wmawia romanse zdrady ze mi nie ufa ze ktos mnie ruc.. A. Ze on zasługuje na miłość ze przez miesiąc wiele się wydarzyło ze juz milosc jego do mnie znikla bo to tyle czasu minęło. (zapomnial jak dla matki na 3m mnie zostawil) ze sie zachlysne wolnoscia. Pisal ze jego ojciec mu wspolczuje ze go zostawilam dla bogatszego Wcale nie prawda  T tak jakby przytaknął ojcu ze to ja taka szma.. Ta(nie przyznał sie co sam robi) jestem i teraz mi pisze ciągle ze on wie pewien jest ze musi sie bic z myslami kto mnie ruch.c. A ja naprawdę z nikim się nie spotykam. Ze on kocha mojego syna ze będzie mi pomagać ale nie wroci. Ze dopiero jak sobie wszystko ulozy w głowie to może wroci. Boze ja zwariuje czuje się jak w cyrku. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Magdalena 1990 napisał:

Witam długo mnie tu nie bylo

W takim razie, szkoda, że nie piszesz w starym wątku, bo trudno dokładnie Cię skojarzyć. 

12 godzin temu, Gość Magdalena 1990 napisał:

Boze ja zwariuje czuje się jak w cyrku. 

To dlaczego go nie zablokujesz lub nie zmienisz nr telefonu? 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena 1990

On mi się wygraza ze sie zabije ze prosi o kontakt po tym jak powiedziałam mu ze kogoś poznałam. Nigdy go nie zdradzilam a on dalej swoje ze powodem do rozstania byla niby zdrada. Ciągle mi wmawia ale miesiąc temu nie było nikogo a teraz gdy jestem juz samotna mam prawo się z kimś spotkac ktoś kto wyslucha. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Magdalena 1990 napisał:

On mi się wygraza ze sie zabije

Cóż... jest to manipulacja, a jej się nie ulega. Ktoś kto posuwa się do szantażu emocjonalnego nie jest wart, by sobie nim głowe zawracać. Tak ja to widzę.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...