Skocz do zawartości
Forum

wybielanie zębów w gabinecie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wybielam tylko w gabinecie Dental na Lwowskiej w Lublinie. Próbowałam wybielać sama, lata prób i błędów przyniosły tylko taki skutek, że straciłam sporo kasy, a zęby dalej były żółte. W końcu zrezygnowana poszłam własnie do tego gabinetu, jako ostatnia próba, no bo ile można stracić kasy zanim się ktoś podda. No i własnie tam w końcu wybielili mi zęby do takiego odcienia bieli, jaki chciałam uzyskać :). To niesamowite jak łatwo im to poszło, dentystę jak najbardziej polecam, cenowo też nie jest tak strasznie, a efekt utrzymuje się naprawdę długo. Do tego dentysty chodzę też profilaktycznie i tak samo mogę go polecić. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio robiłam wybielanie po dłuższej przerwie, chyba kilkuletniej. Zdecydowałam się na zabieg Beyond w Rock Your Smile, gdzie chodzą z córką do ortodonty https://centrum-ortodontyczne.pl/wybielanie. Przy okazji dowiedziałam się, że robią tam właśnie zabieg wybielania. Uśmiech prezentuje się duuużo lepiej, jednak białe zęby podnoszą skutecznie samoocenę :) 

Odnośnik do komentarza
Gość Jolanta

jeśli wybielanie zębów to tylko w profesjonalnej klinice, dzialanie na wlasna reke zazwyczaj prawie nie daje efektow, wiem bo probowalam dlugi czas ? zrobilam w koncu w Villa nova dental clinic i jestem bardzo zadowolona z efektu ?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli wybierzesz dobrą klinikę to efekt jest bardzo widoczny. A i musisz pamiętać o utrzymaniu później 'białej diety' przez jakiś czas, żeby pieniądze nie poszły w błoto. Ja zdecydowałam się na wybielanie w Elektoralna w Warszawie, więc jak masz blisko to polecam, jestem zadowolona. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...