Skocz do zawartości
Forum

Usg bioderek Warszawa


Gość Pamela33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomalika

Jesli chcesz wybrać się z maluchem prywatnie to polecam zapisanie się do Balumed
http://balumed.pl/uslugi/pracownia-usg-echo-serca/

Jakiś czas temu wybrałam się tam z córką, polecam bo na miejscu badanie wykonywane jest prywatnie ale w dobrej cenie w stosunku do innych przychodni w okolicy, poza tym nie ma zwykle problemu z zapisaniem się na badanie w najbliższym czasie.

Lekarz jaki wykonywał badanie bardzo delikatny i z dobrym podejściem do malucha.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena

Mi koleżanka poleciła Multimed i w sumie również polecam. Byłam tam na badaniu z synkiem. Pani doktor miała fajne podejście do młodego, odbyło się wszystko bez większego płaczu i krzyków, także uważam to za duży sukces ? 

Odnośnik do komentarza

Hmm... potwierdzam - Multimed. Mają kilka oddziałów, przychodnie nie tylko w Wawie. Wizyta odbędzie się na czas, nie będzie czekania z maluszkiem. I przede wszystkim robią to delikatnie. Pewnie dzieci różnie reagują, ale u naszej pociechy żadnej negatywnej reakcji nie było. No i na szczęście obeszło się bez problemów, nie wyszło nic złego. Dziecko zdrowe. Róbcie takie rzeczy w sprawdzonych miejscach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...