Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Hejora

Stomatolog Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hejora

Hej wszystkim. Szukam dobrego gabinetu stomatologicznego w Krakowie.

Gdzie warto jest się zapisać na konsultację? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pekii

Polecam Ci zapisanie sie do gabinetu na Batorego. https://studiose.med.pl/rentgen-zebow-i-tomografia-stomatologiczna/ Mają tam nowoczesną diagnostykę. 
Najlepszy stomatolog  Jak ktoś chce opiekę na najwyższym poziomie. To tylko ten gabinet stomatologiczny ( odwiedziłam wcześniej wiele ale z żadnego do tej pory nie bylam tak bardzo zadowolona). Zaskakująca wiedza i doświadczenie, poza tym cenowo jak na Kraków jest bardzo dobrze.

Leczyłam tam kilka zebów ale również zdecydowałam sie na ich wybielenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dariusz
W dniu 25.03.2020 o 08:06, Gość Hejora napisał:

Hej wszystkim. Szukam dobrego gabinetu stomatologicznego w Krakowie.

Gdzie warto jest się zapisać na konsultację? 

Jeżeli nie byłby problemem podjazd do Gliwic to polecam https://dentysta.eu/o-gabinecie/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksandra

Polecam dr Macieja Lepszego, jest świetny! Ja chodze do niego do scandinavian clinic na placu szczepańskim, miło i profesjonalnie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elena

Ja mogę polecić Ci Lux Med.  Pracują u nich stomatolodzy z dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula

Ja chodzę do stomatologa w ramach pakietu Komfort. Dla mnie fajna sprawa, bo mam u nich zarówno pakiet medyczny i stomatologiczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość czameszka

Ja korzystam z opieki stomatologicznej eurodental, mają specjalistów na wysokim poziomie oraz sprzęt najwyższej jakości dlatego powierzyłam właśnie im swoją jamę ustną, z jakości jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria

Ja polecam Ci gabinety Lux Med. Pracują tam specjaliści godni polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol Kot23

Ja polecam dr Adama Balczyńskiego, przyjmuje w klinice dentystycznej na placu Szczepańskim. Super lekarz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Livia

Ja leczę zęby w ramach pakietu stomatologicznego Komfort. Fajna sprawa, bo nie czekam długo na wizytę a wszystko to za niewielkie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maks

Polecam Scandinavian Clinic na placu Szczepańskim. Osobiście chodze do dr Macieja Lepszego, jestem bardzo zadowolony. Ale mój znajomy chodzi do innego doktora w tej klinice i tez sobie chwali. Polecam to centrum dentystyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wibirka

ja leczyłam swoje zęby w Stomatologii dr Cichonia - moim zdaniem dobre miejsce, leczą bezboleśnie i w miłej atmosferze. a do tego widać ze teraz dbają bardzo dokłądnie o swoich klientów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamiszka

Moim zdaniem najlepszą ofertę ma teraz Lux Med na stomatologię, ja mam u nich wykupiony pakiet stomatologiczny Komfort i dzięki temu mam możliwość na nieograiczoną liczbę wizyt w placówce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Domi

Ja korzystam z opieki stomatologiczne w ramach pakietu Komfort. To naprawdę fajna sprawa bo płacę za niego grosze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olka M.

ja to chodzę do stomatologii Cichonia w Krakowie - bardzo dobrze i rzetelnie leczą. i szczerze mówiąc nie mam żadnego problemu z borowaniem bo najzwyczajniej się nie boję nic a nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Titka

tak tak zdecydowanie oni są ok! tam jest sporo dobrych stomatologów i można wyleczyć kompleksowo zęby! jest bardzo ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JoAna

Ja chodzę od dłuższego czasu do stomatologa w Lux Med. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tadek55

Odkąd trafiłam do dr Adama Balczyńskiego to wiem, ze jestem w najlepszych rękach! Polecam każdemu pana doktora, a przyjmuje m.in. w nowoczesnej klinice na placu Szczepańskim. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, sprzęt, obsługa… jestem bardzo zadowolony. Scandinavian clinic – polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...