Skocz do zawartości
Forum

jaka prostownica? różowa!


Gość Hanka

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje kupić mojej siostrzenicy prostownice do włosów na urodziny, bo sobie zażyczyła, ona szaleje na punkcie różowego koloru i pomyślałam sobie, że postaram się jej kupić różową prostownicę, ale nie wiem czy takie są bo nie mogę nigdzie takiej znaleźć. Czy spotkałyście się z taką prostownicą, jeśli tak to gdzie? pomocy!

Odnośnik do komentarza
Gość rusalka123

babyliss ma taką serię całą rose blush, na pewno jest tam też prostownica, sprawdź sobie na pewno się spodoba taki prezent, ja sobie kupiłam suszarkę z tej linii. Babyliss ma dużo fajnch urządzeń i pod względem jakości nie mam im nic do zarzucenia.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że mega fajna opcja, zerknijcie - sprzet-fryzjerski.pl/ceraseries-bullet-prostownica-do-wlosow.html Robi sporą różnicę, nasz klimat, ale głównie chodzi o to, że mamy tutaj rozwiązanie, które zdecydowanie wystarczy na lata. Jak to widzicie? Sądzę, że powinno spełnić oczekiwania. 

Odnośnik do komentarza

Łapcie - pro-sprzet.pl/category/prostownice-z-jonizacja

Zdecydowanie warto, solidne rozwiązania, jakościowe, górna półka, z przeznaczeniem salonowym i właśnie kupując coś takiego do domu, macie sprzęcik na lata. Czy tak nie lepiej?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...