Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem badania krwi ostatnio. Cholesterol 54 A maks jest 50 i alt 200 A maks jest 50. Mam powtórzyć za 6 tygodni. I teraz pytanie od czego może tak być. Mam 28 lat i zespół Gilbert więc bilirubina też 2.0 W zeszłym roku miałem CT i USG I wszystko w porządku. Badania krwi miałem robione po zaczeciu na nowo siłowni i że strasznymi zakwasami. Mam kamienie nerkowe. Ok 3 lata temu miałem stluszczenie watroby i torbiel. Ale teraz wróciło wszystko do normy. Od 1.5 roku wątroba okey. Ale od 7 lat (odkąd dowiedziałem się o nowotworze jądra, wszystko ok bez powikłań) czuje wątrobę. Jakby ucisk cały czas ten sam. W tym czasie miałem wiele badań jak PET czy CT. I wszystko ok. Więc uznałem za stresowe Ale teraz ten alt nie daje mi spokoju. Niby lekarz dał mi dietę i badania do powtórki ale nie mogę przestać o tym myśleć. Inna sprawa kiedy miałem badania krwi zaczynało mnie boleć gardło A potem doszedł lekki kaszel. Z tego co lekarz stwierdził może to być też przez infekcje. Za dużo mi nie powiedział. Proszę o pomoc z czym może to być związane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...