Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kaspian

Whitify opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaspian

Hej,

Zastanawiam się nad wybielaniem zębów i napotkałem na ten produkt

Whitify

Proszę o wasze opinie czy ktoś z Was korzystał i co tak naprawdę o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BBKing

Mają bardzo fajne konto na instagramie. Z tego, co widzę naprawdę spora grupa osób używa tego produktu. Może, więc to Whitify to fajna odpowiedź na wybielanie zębów  w zaciszu własnego domu.

Poczytam jeszcze opinie o tym produkcie. Póki, co jestem jednak na tak!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola

O piękny i biały uśmiech marzyłam zawsze. Moje zęby nigdy nie były zbyt białe , zawsze miały naloty przebarwień. Dopiero gdy zrobiłam wybielanie zębów w klnice Estetyka Uśmiech Malan w Wieliczce wygladaja rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tetris

Teraz mają chyba całkiem fajną promocję. Opinie o tym całym whitify są naprawdę dobre. Kto wie może się skuszę :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rys

Ja co prawda jeszcze nie korzystałem z whitify ale opinie o tym produkcie sa całkiem niezłe. Zobaczcie zdjęcia przed/po na ich oficjalnym instagramie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Greg

Whitify to naprawdę świetny produkt. Korzystam już drugi miesiąc i mam zęby bielsze o kilka odcieni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sargon

A czy ktoś z Was się orientuje, gdzie można domówić te refile? Chciałbym przedłużyć kurację whitify o kolejne miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marti

Z tego co widzialam to trzeba po prostu przejsc przez formularz zakupowy na stronie.  Tam jest mozliwosc zakupu samych refili. Ile korzystacie z tego dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hanka

Kupiłam kiedyś coś podobnego i fajnie się sprawdza. Dodatkowo używam irygatora haxe, żeby podtrzymać efekt, tak polecił mi dentysta i jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Waldiij

Co tu dużo pisać. Whitify to po prostu kozacki produkt. To co sie na insta dzieje to jakiś kosmos. Chyba wszyscy znani z insta ich promuhą. Szacuyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PanKamil

Ekstra produkt. Kupiłem to whitify dziewczynie na urodziny. I jest po prostu zachwycona. Dziękuje mi i dziękuej. Przez kilka lat paliła papierosy i zrobiły się jej przebarwienia. Teraz po blisko miesiącu stosowania Whitify ma naprawdę bielutkie zęby. Zawsze mi sie podobała, ale teraz jak się uśmiechnie to jestem bezbronny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JaXPax

Ja kupię sobie po pensji Whitify. Myślę, że warto wydać taką małą kwotę za piękny uśmiech.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kulfoin

Sam korzystam z Whitify już drugi miesiąc. Po 2 tygodniach efekty były takie turbo dobre, że kupiłem ten produkt swojej dziewczynie. Ona też się strasznei zjarała i kupiła swoje jsiostrze. Każda osobą, która znam jest naprawdę z Whitify zadowolona.

Atrakcyjna cena i szybkie efekty to chyba najwieksze zalety tego produktu,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Renderii

Korzystając z Whitfy już po pierwszym tygodniu zauważyłem pierwsze efekty. Nie było to może jakieś mega spektakularne, ale i tak jestem zaskoczony, że zęby wybieliły się o kilka odcieni.

Co również ważne dla mnie whitify jest urządzeniem bardzo wygodnym. Łatwo się go aplikuje, niczego nie podrażnia.

Jeśli chcecie mieć jednak lepsze efekty to polecam zaprzestanie picia kawy i herbaty. Poczytałem różne opinie na ten temat i to naprawdę szkodzi. Oczywiście palenie też nie jest wskazane :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ube

Ten temat powinien sie nazywac przepis na Hollywoodzki usmiech.

Korzystam z whitify juz drugi miesiac. Raz jak sie usmiechnalem to kelnerce upadla taca. Mam nadzieje ze z wrazenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sumbio

Do wszystkich osob ktore korzystaly z whitify. Na Ile czasu wystarcza wam wypelniaczy w podstawowej wersji? Nie wiem czy aby na bank dobrze to aplikuje I jestem ciekaw waszych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SirTr

Wydaje mi się że po pierwszych 2 tygodniach widzę już różnicę na plus. Oczywiście to zbyt wcześnie aby mówić o efektach. Uważam jednak że whitify pozytywnie zaskoczy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Boghdan

W przypadku Whitify super świeci ta lampa. Dzięki temu jak naprawdę fajny klimat szczególnie wieczorem. Przyznam, że jestem też zaskoczony jak długo tutaj trzyma bateria. W innych produktach tego typu muszę przyznać, że różnie bywało. Czasem wszystko siadało po kilku uzyciach. A tutaj już blisko miesiąc i sprzęt chodzi bez zarzutu. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milusia

Fajna sprawa to whitify. Korzystam już trzeci tydzień i jestem naprawdę zadowolona. Nawet nagrałam z tym produktem kilka śmiesznych filmików na tik toku. Słyszałam, że też całkiem fajnie działa to whitify carbon, więc chyba też zakupię. W końcu zęby to nasza wizytówka :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DavieFoxie

Whitify jest naprawdę super. Można o tym produkcie powiedzieć sporo dobrego. Wysyłka po 2 dniach roboczych. Fajny i dobrze zorientowany w temacie support. Po 3 tygodniu ewidentnie widać różnicę. Do tego opakowanie wygląda naprawdę kozacko i mogę się chwalić przez koleżankami na kwadaracie ;p

W pełni zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami i po prostu szczerze polecam. Niech biały uśmiech będzie Twoją wizytówką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kriszn

Jeśli chodzi o whitify to uważam, że to naprawdę świetny produkt. Większośc opinii o tym produkcie jest pozytywnych i to sprawdzałem w różnych źrółdach. Chwalą zarówno na fb jak i instagramie nawet widziałem fajne opinni e na alllegro.

Po prostu trzeba spróbowac. Białe zęby czekają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...