Skocz do zawartości
Forum

W jakim wieku botoks


Gość pleska

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno się zacząć, wtedy gdy zmarszczki nie są jeszcze zbyt wyraźne, bo jak już się zrobią głębokie, to sam botox nie wystarczy, trzeba będzie wypełnić kwasem. Zatem ten magiczny początek to bardzo indywidualna sprawa (clin
Ja zaczęłam w wieku 28, ale teraz robię tylko lwią zmarszczkę.

Aktualnie na zabiegi takie chodzę tutaj w Krakowie:

https://magnopere.pl/mezoterapia-iglowa/

Odnośnik do komentarza

Ja swój pierwszy zabieg zrobiłam w wieku 29 lat, u mnie zmarszczki mimiczne były bardzo widoczne mimo młodego wieku, po zabiegu jest zawsze duuużo lepiej :) Polecam jednak, aby wybrać dobrego specjalistę, który zrobi ten zabieg w odpowiedni sposób - ja jestem pacjentką dra Migały (Klinika Sfera w Warszawie http://klinikasfera.pl/) i mogę szczerze polecić. 

Odnośnik do komentarza

Prezent na 30 urodziny sobie zrobiłam w postaci botoxu właśnie :) Bardzo polecam każdemu, aby dostosowywał zabiegi medycyny estetycznej do potrzeb własnej skóry, nie warto kierować się metryką, każdy z nas zmienia się w innym tempie. Lekarz medycyny estetycznej doradzi, kiedy warto wprowadzić takie rozwiązanie. Ja zabieg robiłam w Aestetic Clinic w Poznaniu u dra Rosińskiego (https://wrosinski.pl/).

Odnośnik do komentarza

Ja pierwszy raz się zdecydowałam w wieku 35 lat i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej! Byłam w Esderm we Wrocławiu i w sumie to chodzę tam już od kilku lat. Bardzo profesjonalna obsługa no i cudowne efekty.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od Twojej skóry. Ja osobiście polecam udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, który Ci na pewno w tym temacie doradzi. Bardzo dobry lekarz to dr Migała z Kliniki Sfera, ja u niego byłam na konsultacji właśnie, a potem na zabiegu :) 

Odnośnik do komentarza

Chyba dla każdego jest to inny wiek, należy do tego podejść indywidualnie. Ja uwielbiam usługi oferowane przez  Esderm Centrum Medyczne Matwiejczyk, są w pełni profesjonalni i do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie.

Odnośnik do komentarza

Hej, ja równiez miałam botoks w wieku 35 lat i zdecydowałam się na ostrzyknięcie ze względu na to,że miałam ogromny problem jeśli chodzi o lwiąz zmarszczke oraz zmarsczki na czole. A zabieg miałam w Dzięgieelwska Instytucie Oka w Warszawie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Marlena887
W dniu 23.11.2020 o 10:53, Gość IdaTe napisał:

Hej, ja równiez miałam botoks w wieku 35 lat i zdecydowałam się na ostrzyknięcie ze względu na to,że miałam ogromny problem jeśli chodzi o lwiąz zmarszczke oraz zmarsczki na czole. A zabieg miałam w Dzięgieelwska Instytucie Oka w Warszawie ?

Toksyna botulinowa jest najlepsza jeśli chodzi o lwią zmarszczkę ? Co do samej kliniki to miałam tutaj ostrzykiwanie osoczem bogatopyłkowym czyli tzw wampirzy lifting ?

 

Odnośnik do komentarza

W mojej opinii im szybciej zdecydujemy się na botox tym lepiej tak naprawdę. Myślę, że 25 rok życia to data dobra na start, bo to mniej więcej w tym czasie skóra zaczyna tracić na sprężystości i pojawiają się pierwsze zmarszczki na twarzy. Im szybciej wykonamy zatem zabieg, tym więcej zyskamy ?. Ja akurat zdecydowałam się na to w SCM estetic u dr Karoliny Małek Stelmachowskiej i jestem bardzo zadowolona z efektów,  polecam! Świetna specjalistka! ?

Odnośnik do komentarza

Według mnie to indywidualna decyzja, ja miałam 40 lat jak pierwszy raz zapisałam się na botoks do krakowskiej kliniki vesuna. Moja przyjaciółka zaczęła wcześniej i too 5 lat, ale ma taki typ cery i do tego pali, więc skóra starzeje się nieco szybciej, nizby tego chciała.

Odnośnik do komentarza

Ja proponuje zacząć od czegoś delikatniejszego, a dopiero później botoks. Na początek polecam jakąś mezoterapię albo mikrodermabrazję. Na mezoterapię możesz wybrać się do kosmetyczki, ale np mikrodermabrazję mozesz sama w domu robić. Ja mam urządzenie b-derma od Beautifly i jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza

No na pewno najlepiej gdzieś tak po 30stce ? Ja miałam zabieg w Dzięgielewska Instytucie Oka jeśli chodzi o zabieg ostrzykiwania botoksem. pracuja na bardzo dobrych preparatach.No na pewno najlepiej gdzieś tak po 30stce ? Ja miałam zabieg w Dzięgielewska Instytucie Oka jeśli chodzi o zabieg ostrzykiwania botoksem. pracuja na bardzo dobrych preparatach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...