Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam infekcje intymna która pojawiła się przed ostatnia miesiączka(data miesiączki-25.02), od razu zrobiłam termin u lekarza ginekologa. Termin jednak był na za miesiąc. (16.03). Stosowałam lek dopochwowy z kwasem mlekowym dostępnym bez recepty, oczekując na zbliżająca się wizytę u lekarza. Przy 7 dniu stosowania dostałam okres. Normalnie używane tampony wymieniłam na podpaski, bielizna”babcina” bawełniana. Zero pachnących żeli i gąbek do mycia, osobny ręcznik do tych okolic(jak nigdy). Po okresie, dalej czekajac na zbliżająca się wizyte(ok dwa tygodnie temu skończyłam okres) myślałam że kwas mlekowy stosowany przed okresem pomógł. Podczas owulacji(tydzień temu), zaczęłam starania o dziecko. Nie było bólu. Brak dziwnych upławów. Jednak teraz, tydzień po owulacji znowu zaobserwowałam niepokojące upławy, na palcu pojawiają się „grudki konsystencji twarogu”, bezzapachowe, a po wizycie na toalecie widzę wydzielinę z lekkimi brudami. Sęk w tym, ze przez pandemie odwołałam wizytę u ginekologa. Zakupiłam kolejne opakowanie kwasu mlekowego. Mimo ze nie wiem czy to grzybica czy bakteria. Może mi coś grozić gdy po raz kolejny zastosuje tylko kwas mlekowy a do lekarza pójdę jak się uspokoi sytuacja z wirusem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...