Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy stosunek bez zabezpieczenia i bez wytrysku moze sugerowac ciaze? Mój problem wygląda tak, że z dzisiejszym dniem okres spóźnia mi się 5 dnii zawsze miałam regularną miesiączke I maksymalnie spóźniał się 2 dnii bądź był 2 dnii wcześniej. Już z rok współżyje z partnerem bez zabezpieczeń lecz nigdy nie doszło do wytrysku we mnie i zawsze okres był.. Mam objawy przed okresem które trwają ból brzucha , ciągniecie i kucie w jajnikach, gęsty śluz. Też dużo stresu towarzyszy mi w tej sytuacji nie wiem co mam zrobić, denerwuje się.. Ponieważ jeszcze nie jestem gotowa na dziecko . Dodam też że wczoraj wspolzylismy żebym trochę się uspokoila i zrelaksowala lecz podczas stosunku zaczął mnie strasznie boleć brzuch i chciało mi się wymiotować było mi słabo I straszne kucie w jajnikach czułam, wzięłam tabletkę przeciwbólową I te skurcze I ból przeszły nie wiem co się dzieje. Chyba muszę zrobić test I udać się do lekarza tylko chciałabym zapytać was co o tym myślicie ? Jestem strasznie wstydliwą osoba

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość k...x napisał:

Czy stosunek bez zabezpieczenia i bez wytrysku moze sugerowac ciaze? 

Tak może. Każdy stosunek niezabezpieczony łączy się z ryzykiem.

 

13 godzin temu, Gość k...x napisał:

Już z rok współżyje z partnerem bez zabezpieczeń lecz nigdy nie doszło do wytrysku we mnie i zawsze okres był.. 

Jeżeli tak, to musisz mieć świadomość że zawsze jest ryzyko tej ciąży. Podziwiam że nie chcesz się zabezpieczyć skoro na ciążę nie jesteś gotowa jak piszesz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...