Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 26 lat. 9ego lutego miałam ostatnią miesiączkę, z czego 1 i 3 dzień było większe plamienie, a 2 średnie krwawienie. W okolicach owulacji uprawiałam z partnerem seks bez zabezpieczenia. Dziś już od tygodnia spóźnia mi się okres. Mam objawy ciąży takie jak częste zmęczenie, bolące sutki, lekko powiększone piersi (w pierwszej ciąży nie były nabrzmiałe, jak i nie miałam mdłości), burzliwość nastroju, pogorszyła mi się cera, mam wypryski na twarzy. Ogólnie rzecz biorąc czuje się jak w ciąży, niestety testy ciążowe wychodzą negatywne. Robiłam 3 w ciągu tygodnia, ostatni wczoraj, 3 dni temu test beta Hcg również nie wykazał ciąży. Czy jest jednak możliwość, że to ciąża, a na pozytywne wyniki za wcześnie? Dodam że w sierpniu miałam cesarskie cięcie, po 2 miesiącach zaczęły mi się regularne miesiączki 28-29 dni cyklu. Nie stosuje antykoncepcji hormonalnej, ani nie przyjmuje żadnych leków. Przez epidemie odwołano mi wizytę u ginekologa, dlatego pytam tutaj. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? A jeśli to nie ciąża to jakie są inne możliwości? Czy warto żebym brała teraz kwas foliowy, czy poczekać na USG, które niewiaodmo kiedy będzie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...